12 yıl sonra konser verecek olan İbrahim Tatlıses biletleri 2 saat içinde tükendi - Haberler
Haberi Paylaş

12 yıl sonra konser verecek olan İbrahim Tatlıses biletleri 2 saat içinde tükendi

Hürriyet - Haberler | Kültür Sanat

Uğradığı silahlı saldırı sonrası 12 yıl konser vermeyen İbrahim Tatlıses, Kuruçeşme'de art arda konser verecek. Yıllar sonra hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan şarkıcının konser biletleri 2 saat içerisinde tükendi.

Yıllar önce başından vurulduğu için sevenlerinden uzak kalan İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz yıl İbo Show ile ekranlara döndü. Usta sanatçı şimdi de yıllar sonra ilk kez konser vermek için gün saymaya başladı.

BİLETLER TÜKENDİ

Konserin ilan edilmesinin hemen ardından biletler dakikalar içerisinde tükendi. Tatlıses, tek gala olan Kuruçeşme Açıkhava konserini yoğun istek üzerine iki gün daha uzattı. İbrahim Tatlıses, üç gün üst üste Kuruçeşme Açıkhava'da sahne alacak. Poll Production organizasyonu ile Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde sevenleriyle buluşacak olan Tatlıses hayranları, imparator ve şarkılarıyla hasret giderecek.

12 yıl sonra konser verecek olan İbrahim Tatlıses biletleri 2 saat içinde tükendi.

12 yıl sonra konser verecek olan İbrahim Tatlıses biletleri 2 saat içinde tükendi
Hürriyet - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
ali yazar:trilyonları onlar götürür en iyi villarda en iyi arabalarda yaşarlar ..ama bizim asgari ücretli ahmk insanlar 200 lira bilet alıp konsere gider ...beyin yoksunalr
500