Hüseyin Demirtaş Haberleri

Hüseyin Demirtaş haber, Hüseyin Demirtaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Demirtaş - 31.08.2021
Büyük Zafer'in 99. Yılı Gururla Kutlandı
Törende; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Vali Ali Çelik, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati Gündüz ile Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık tarafından tören birlikleri denetlenerek, vatandaşların bayramının kutlanmasının ardından Kur'an-ı Kerim okundu, akabinde Kütahya İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş tarafından tüm şehitlerimiz için dua edildi.
Hüseyin Demirtaş - 31.08.2021
Büyük Zafer'in 99. yılı kurtuluşun şehri Kütahya'da gururla kutlandı
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün başkomutanlığında, 30 Ağustos 1922'de kesin zaferle sonuçlanan Başkomutan Meydan Muharebesi'nin 99. yıl dönümü topraklarımızın düşman işgalinden kurtarılıp, Türkiye'nin temellerinin atıldığı Kütahya'da büyük bir gurur ve coşkuyla kutlandı. ZAFER ABİDESİ'NE ÇELENK SUNULDU Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Büyük Taarruz'u yönettiği ve Başkomutan Meydan Muharebesi ile Türk ordusunun kesin zafer kazandığı Kütahya'nın Altıntaş ilçesine bağlı Zafertepeçalköy'deki kutlamalar Zafer Abidesi'nde başladı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kütahya Valisi Ali Çelik, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Kütahya Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati Gündüz, Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Zafer Abidesi'ne çelenk sundu. Çelenklerin sunulması ve saygı duruşunda bulunulmasının ardından saygı atışı yapıldı ve İstiklal Marşı okundu. ARAZİ TANITILDI, HAREKAT ANLATILDI Bayrağın göndere çekilmesi ve Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati Gündüz'ün konuşmasının ardından bir subay araziyi tanıtıp, harekatı anlattı. Daha sonra binlerce gencin katılımıyla "Büyük Zafer Yürüyüşü" gerçekleştirildi. Binlerce gençle birlikte tören alanına gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Vali Ali Çelik, Vali Gökmen Çiçek, milletvekilleri ve protokol üyeleri Kurtuluş Savaşı'nın anlatıldığı tiyatro oyununu izledi. BAKAN VARANK VE VALİ ÇELİK HALKI SELAMLADI Törende; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Vali Ali Çelik, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati Gündüz ile Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık tarafından tören birlikleri denetlenerek, halkın bayramı kutlandı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam eden törende İstanbul Gençlik Merkezleri gönüllüsü, 2014 yılı Kur'an-ı Kerim-i güzel okuma birincisi Hafız Alpcan Çelik'in Kur'an-ı Kerim okudu. İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş'ın tüm şehitlerimiz için dua etmesinin ardından Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Ahmet Asım Okat bir konuşma yaptı.
Hüseyin Demirtaş - 05.08.2021
TZD Başkanı Demirtaş, orman yangınları için acil müdahale planı hazırlanmasını istedi
Türkiye Ziraatçılar Derneği Genel Başkanı Hüseyin Demirtaş, orman yangınlarıyla mücadele için acil müdahale planı hazırlanması çağrısında bulundu.
Hüseyin Demirtaş - 20.07.2021
Vali Ali Çelik'ten huzurevine bayram ziyareti
Vali Çelik'e Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutan Vekili Albay Uğur Bilgen, Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kırbaç, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, DPÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Atilla Batur ile İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş eşlik etti.
Hüseyin Demirtaş - 05.07.2021
Şehit Polis Memuru Memleketine Uğurlandı
Saygı duruşunda bulunulmasıyla başlayan törende şehidin öz geçmişi okundu, İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş tarafından dua edildi.
Hüseyin Demirtaş - 02.07.2021
Vali Ali Çelik, Eğitime Destek Platformu Toplantısı'na Katıldı
İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret, eğitim ve gençlik alanlarında yapılan çalışmalar hakkında katılımcıları bilgilendirdi.
Hüseyin Demirtaş - 01.07.2021
Vali Ali Çelik, Kurbanını Diyanet Vakfına Bağışladı
İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş ile Diyanet Vakfı Şube Temsilcisi Mustafa Cihan Dönmez'i makamında kabul eden Vali Çelik, vekaletle kurban organizasyonu hakkında bilgiler aldı.
Hüseyin Demirtaş - 21.06.2021
Vali Ali Çelik, Şehit Babalarını Yalnız Bırakmadı
Vali Çelik'e İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kırbaç, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Fatma Uz ile İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş eşlik etti.
Hüseyin Demirtaş - 16.06.2021
TZD Genel Başkanı Demirtaş'tan "çiftçi borçları faizsiz yapılandırılsın" talebi
Türkiye Ziraatçılar Derneği (TZD) Genel Başkanı Hüseyin Demirtaş çiftçinin, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) ve Ziraat Bankasına olan borçlarının faizinin silinip ana paranın beş eşit parçaya bölünmesini içeren bir yapılandırma talep ettiklerini bildirdi.
Hüseyin Demirtaş - 01.06.2021
Kovid 19 Tedbirleri Görüşüldü
Toplantıya; Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Vali Yardımcısı Aydın Börü, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Aykut Gürses, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit ile İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş katıldı.
Hüseyin Demirtaş - 14.05.2021
Kütahya'da Filistinli şehitler için gıyabi cenaze namazı kılındı
İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş, daha sonra şehitler için gıyabi cenaze namazı kıldırdı.
Hüseyin Demirtaş - 03.05.2021
Şehit Uzman Çavuş Ahmet Asan, Kütahya'da toprağa verildi
Şehit Piyade Uzman Çavuş Ahmet Asan'ın Türk Bayrağı'na sarılı tabutunu taşıyan askeri uçak öğle saatlerinde Altıntaş ilçesindeki Zafer Havalimanı'na indi. Ömer ile Havva Asan çiftinin 5 çocuğundan biri olduğu belirtilen şehidin tabutu havaalanından alınarak Emet ilçesi Dere Mahallesi'nde bulunan baba evine getirildi. Burada alınan helallık esnasında anne Havva Asan ve yakınları gözyaşlarına boğuldu. Alınan helalliğin ardından Kocaalan Camii'nde Kütahya İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş tarafından kıldırılan cenaze namazı sonrası şehit Piyade Uzman Çavuş Ahmet Asan, gözyaşları içinde ilçe mezarlığına defnedildi.
Hüseyin Demirtaş - 05.04.2021
Kütahya'dan Suriye'nin İdlib kentine 3 tır yardım malzemesi gönderildi
İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Cumhuriyet Meydanı'ndaki törende yaptığı konuşmada, Diyanet İşleri Başkanlığının öncülüğünde İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kütahya Şubesince başlatılan "İdlib için Yolun İyilik Olsun" kampanyasına Tavşanlı halkının büyük destek sağladığını söyledi.
Hüseyin Demirtaş - 09.03.2021
Kütahya İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş'tan salgına karşı tedbirli olunması uyarısı
Kütahya İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı tedbirli olmanın dini bir gereklilik olduğunu söyledi.
Hüseyin Demirtaş - 02.02.2021
TZD Genel Başkanı Demirtaş, tarım sektörü "yardım paketi" talebinde bulundu
Türkiye Ziraatçılar Derneği (TZD) Genel Başkanı Hüseyin Demirtaş, Kovid-19'a yönelik destek paketlerinden çiftçilerin yararlanamadığını savunarak tarım sektörü için acil bir "yardım paketi" hazırlanmasını istedi.
Hüseyin Demirtaş - 17.12.2020
TZD Başkanı Demirtaş: "Tarım sektörünün kaynak ve finansman sorunu sürüyor"
Türkiye Ziraatçılar Derneği (TZD) Genel Başkanı Hüseyin Demirtaş, tarım sektörünün bu yıl tüm zorluklara rağmen ekonominin genelinden daha iyi büyüme performansı gösterdiğini belirterek, "Bu olumlu gelişmelere karşın tarım sektörünün kaynak ve finansman sorunu bütün şiddetiyle sürmektedir.
Hüseyin Demirtaş - 31.10.2020
Kütahya Müftülüğü vatandaşlara 5 bin adet kitabı ücretsiz dağıttı
İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Mevlid-i Nebi Haftası faaliyetleri kapsamında Kütahya İl Müftülüğü olarak birçok program planladıklarını, bu çerçevede hafta boyunca televizyon ve radyo programları ile haftanın önemine dair sohbetler düzenlediklerini söyledi.
Hüseyin Demirtaş - 26.10.2020
Mevlit Kandili'ne doğru
Kütahya Müftüsü Hüseyin Demirtaş, bu yıl Mevlit Kandili'nin çarşamba günü idrak edileceğini bildirdi.
Hüseyin Demirtaş - 10.10.2020
TZD'den "pamuk alım fiyatları belirlensin" çağrısı
Türkiye Ziraatçılar Derneği (TZD) Genel Başkanı Hüseyin Demirtaş, pamuk alım fiyatının bir an önce ilan edilmesinin çiftçinin önünü görebilmesi için zorunlu olduğunu belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Demirtaş Haberleri | Hüseyin Demirtaş Kimdir - Haberler - Hüseyin Demirtaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Demirtaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Vatandaşın cebini yakan fahiş fiyat çilesi nasıl biter? Üretim sürecine dikkat ç
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.9.2021 09:11:09. #1.15#

title