Hülya Avşar'dan İç Çamaşırı Sürprizi

Hülya Avşar'dan İç Çamaşırı Sürprizi

Avşar kızı, katıldığı kermeste iç çamaşı takımını üstüne tutunca ilgi odağı oldu.

Hülya Avşar'dan İç Çamaşırı Sürprizi

Hülya Avşar, 'Aile İçi Şiddete Son' Kampanyası için düzenlenen kermeste bir tanıtım standında yer aldı. Ünlü tasarımcıların da aralarında bulunduğu toplam 31 marka etkinliğe katıldı.


KERMESE AVŞAR KIZI DAMGA VURDU


Dedeman İstanbul'da gerçekleşen etkinliğe cemiyet hayatından önemli isimler büyük ilgi gösterdi. Kermese damgasını vuran isim ise Hülya Avşar oldu. Avşar, kendi markası By H ile kermese destek verdi.

Avşar'ın eline aldığı iç çamaşırı takımını üzerine tutunca bir anda flaşlar patladı.


KIYAFETLER MOR ÇATI'YA

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, kıyafetlerinin gelirini Mor Çatı'ya bağışlamak üzere satışa çıkarmıştı.

Hülya Avşar, sahibi olduğu'by h'nin internet sayfasından sattığı kıyafetlerinin özelliklerinin yanı sıra yıkama talimatını da yazmıştı. Sanatçı, yıl sonuna kadar 60-70 bin TL gelir bekliyor.

Hülya Avşar, sahnede, televizyon programlarında ve çeşitli etkinliklerde giydiği kıyafetleri geçtiğimiz mart ayında yardım amaçlı olarak Adana ve Ankara'daki pavyonlara göndermişti.

KULLANMA TALİMATLARINI DA YAZDI

Jüri başkanı olduğu Altın Portakal Film Festivali'nin ödül gecesinde giydiği kıyafetini KDV dahil 950 TL'den satışa çıkaran Hülya Avşar'ın diğer kıyafetlerinin fiyatları 400 TL'den başlıyor. Avşar, internet sayfasında fotoğraflarını yayınladığı kıyafetlerin nerede giyildiğini, özelliklerini ve yıkama talimatını da yazdı. Sanatçı, yıl sonuna kadar satacağı kıyafetlerinden yaklaşık 60-70 bin TL arasında.


Sabah : http://www.sabah.com.tr