Holistic Wellness Festival
Haberler » Kültür Sanat » Holistic Wellness Festival - Haberler

Holistic Wellness Festival

Güneş doğudan doğar! 20 Mayıs'ta Kemer Country'de parlayacak Holistic Wellness Festivali'ne davetlisiniz.

Holistic Wellness Festival

Güneş doğudan doğar! 20 Mayıs'ta 'de parlayacak Holistic Wellness Festivali'ne davetlisiniz.


" ve Orta 'nın felsefi ve bilimsel ögretilerinden harmanlanarak, vücudumuza kaliteli yaşam sunmayı vaatte bulunan Holistic Wellness kültürü; yaşamı sadeleştirerek düzenlemek, iyilik ve sevgi yayarak, vücudumuza ve çevremize iyi bakarak bütünsel sağlığa erişmemizi öğretiyor. Biz de baharın en güzel doğanın en dingin zamanında sizler için düzenlediğimiz workshoplar ve eğlenceli aktiviteler eşliğinde sizleri bu kültür ile tanıştırmayı planladık. 


20 Mayıs 2017 Cumartesi günü saat 09.00-18.00 arasında, Crystal Concepts DMC Etkinlik Firması Türkiye'de ilk defa "Holistic Wellness Festival"i düzenleyecek. Festival katılımcıları kişinin önce kendini sonra çevresini iyileştirme becerisini fiziksel ve ruhsal eğitim aktiviteleri ile deneyimleyecekler. Festivalin parlayan güneşi ise; Holistic Wellness kültürünü anlatmak üzere 'dan ülkemize gelecek olan Global Öncü Holistic Wellness Guru ve Kurumsal Yaşam Koçu olan Dr. Mickey Mehta.  


Dr. Mehta yoga, meditasyon, nefes terapisi ve sağlık için beslenme ile ilgili sunumlarını paylaşacaktır. Ayrıca sağlıklı hormonların yaşam kalitemize pozitif etkisini sunmak üzere Acıbadem Hastanesi Endokronoloji bölümünden Yardımcı Doçent Dr. Özlem Sezgin Meriçliler'i konuk etmekteyiz. Programda mini seanslar ile Çanaklarla Ses Terapisi uzmanı Sırma Belin katılımcılara muhteşem bir deneyim yaşatacaktır. 


Festivalin başka sürprizleri de var. Katılımcılar Kemer Country'de mükemmel bir bahar havası ve yemyeşil doğa ortamında eğitimler ve sunumlar arasındaki molalarda; sağlıklı yaşam için pek çok ürün bulabilecekleri, güzellik, sağlık, , organik standların bulunduğu Sağlıklı Yaşam Pazarını gezme fırsatı bulacaklar ve Radyo Voyage'ın büyüleyici müzikleri ile gün boyu keyifli zaman geçireceklerdir."


Mickey Mehta Dr Mickey Mehta Uzakdoğu'nun Zen, Tao, Tantra ve Ved filozofilerini harmanlayarak geliştirmiş olduğu Holistic Wellness metotları ile Hindistan'da liderlerin ve Bollywood ünlülerinin yaşam koçu pozisyonunu senelerdir korumaktadır. Mickey Mehta sürekli kendini yenileyen ve yarattığı metotlar ile günümüzde çoğumuzun en büyük sorunu olan zamana karşı yarışmayı koşulsuz kazandıran bir koç. 24 saatte yüzme öğretme metodu ile Limca rekorlar kitabındaki yerini koruyor. Kanser hücrelerinin sadece çevresel faktörlerden oluşmadığını, ego, nefret, haset, kıskançlık, kızgınlık gibi insanın kabul etmediği strese sokan sebepleri olduğunu ve hücre deformasyonlarından korunmanın bir yolununda mental toksinlerden arınmak olduğuna inanıyor ve geliştirdiği 'Emotional wellness' terapileri ile duygusal sağlığı koruma yollarını öğretiyor. Mickey Mehta, duygusal ve spirtüel sağlık koruma metotları ile 10-14 yaş grubu çocukları bağımlılıktan uzak tutma terapi yöntemleri geliştirmiş ve Hindistan'da ailelere danışmanlık yapıyor, ayrıca kurumsal firmalara duygusal sağlık yönetiminin kariyer gelişimindeki etkileşimleri üzerine danışmanlık hizmeti veriyor.   


TAV Passport üyeleri biletlerini %20 indirimli olarak alabiliyorlar.


09: 00 - 10: 00   Kayıt ve Stand Alanları Açılış Tüm gün Radyo Voyage eşliğinde müzik dinletisi 


10: 00 - 10: 15 Sahne Açılış  Dr. Mickey Mehta  


10: 15 - 10: 45 Yoga - Dönüşüme Merhaba Dr. Mickey Mehta  


10: 45 - 11: 00 Dünya'da barış ve huzur için Meditasyon  Dr. Mickey Mehta  


11: 00 - 11: 15 Holistic Wellness - Kendi Bütününü İyileştir Dr. Mickey Mehta  


11: 15 - 11: 30 Mini Bir Mola Stand Alanları Tanıtımlar  


11: 30 - 12: 00 Sağlık için Beslenme 


12: 00 - 12: 30  Zıpla ve Dans et  Dr. Mickey Mehta  


12: 30 - 14: 00 Yemek Molası  Stand Alanları Tanıtımlar  


14: 00 - 14: 30 Sağlıklı Hormonlar  Yrd. Doç Özlem Sezgin Meriçliler 


14: 30 - 15: 00 Doğru Nefes ile Sağlıklı Yaşam  Dr. Mickey Mehta  


15: 00 - 15: 15 "Ses çanakları ile frekansını yükselt" Sırma Belin  


15: 15 - 15: 30 Mini Bir Mola Stand Alanları Tanıtımlar  


15: 30 - 16: 00 Duygusal Sağlık ve Tatlı Bela Yaşlılık (Young Forever) Dr. Mickey Mehta  


16: 00 - 16: 30 Doğaya Dönüş Meditasyonu Dr. Mickey Mehta  


16: 30 - 18: 30 Wellness Party Tüm gün Radyo Voyage eşliğinde müzik dinletisi


Detaylar :


İl : İstanbul


İlce : Eyüp


Mekan : Kemer Country Club


Mekan Adresi : KG&CC Tesisleri Atlıspor Cad. Hayat Binası No: 7


Başlangıç Saati : 20.05.2017 09: 00: 00


Bitiş Saati : 20.05.2017 11: 00: 00


Kategori : Holistic Wellness Festival


Tür : Festival


Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

Manşet

Haberler