Henden'den İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü Müjdesi

Henden'den İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü Müjdesi

07.04.2014 15:34 | Son Güncelleme: 07.04.2014 15:34
Henden'den İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü Müjdesi

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç.Dr. Rıfkı Henden, “Önümüzdeki dönem İş Sağlığı ve Güvenli Bölümünü açacağız. Bu bölümle birlikte yaklaşık 100 öğrenciyi daha okulumuza kazandıracağız” dedi.

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç.Dr. Rıfkı Henden, "Önümüzdeki dönem İş Sağlığı ve Güvenli Bölümünü açacağız. Bu bölümle birlikte yaklaşık 100 öğrenciyi daha okulumuza kazandıracağız" dedi.

BEÜ Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfkı Henden, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'e hayırlı olsun ziyaretinde yaptığı konuşmada, okul bünyesinde yapılacak çalışmalar ve projeler ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Alaplı Meslek Yüksek Okuluna daha çok öğrenci getirebilmek için yeni bölümler açacaklarını belirten Henden, Alaplı Belediyesine katkı vermek için ellerinden ne geliyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'e görevinde başarılar dileyen Henden, "Görevinizde başarılar diliyorum. Alaplı'nın kalkınması ve büyümesi için Alaplı Meslek Yüksek Okulu olarak bizlere ne göver düşüyorsa yapmaya hazırız. Okulumuza daha fazla öğrenci kazandırmak için yeni bölümler açmayı planladık. Önümüzdeki dönem İş Sağlığı ve Güvenli Bölümünü açacağız. Bu bölümle birlikte yaklaşık 100 öğrenciyi daha okulumuza kazandıracağız. Üzücü olan, okulumuzun genişlemesi ve büyümesi için yeterli alanımız yok. Yeni bir bina yapacak arsamız yok. Şayet olsaydı okulumuzu daha da büyütebilirdik daha fazla öğrenciyi Alaplı'ya kazandırabilirdik. Buda ilçe ekonomisi için fayda sağlardı. İnşallah önümüzdeki günlerde ilçemize ve okulumuza karşılıklı katkı sağlayacak projelerle birlikte oluruz" dedi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Rıfkı Henden'in ziyaretinden memnunluk duyduğunu belirterek, ilçenin menfaatleri için her türlü yardımlaşmaya açık olduklarını söyledi.

Ziyarette CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, CHP Alaplı Belediye Meclisi Üyesi Ramazan Akdeniz ve Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Eyüp Yanar da hazır bulundu. - ZONGULDAK

Henden'den İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü Müjdesi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title