Hayat Ağacı Haberleri

Hayat Ağacı haber, Hayat Ağacı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hayat Ağacı - 25.01.2021
Sındırgı'nın meşhur Yağcıbedir halısı 12. sınıf öğrencilerinin matematik ders kitabında yer aldı
Halının üstünde yer alan "Hayat Ağacı", "Yıldız", "Kocamaş", "Eli Belinde" desenleri ise Milli Eğitim Bakanlığınca dağıtılan 12.
Hayat Ağacı - 14.12.2020
Hayat Ağacı Derneği nakit yakacak yardımında bulunacak
Sivas'ta dar gelirli ailelerin kış mevsimini sıcak geçirmesi için belediye bünyesinde faaliyet gösteren Hayat Ağacı Derneğince 500 lira nakit yakacak yardımı yapılacak.
Hayat Ağacı - 26.11.2020
Özlem Hemiş, "100 Yüze İmza ve Söyleşi" programına konuk oldu Açıklaması
Minyatürün temaşa edilebilecek, bakılıp üzerinde belli duraklarda durup devam edilebilecek bir sanat alanı olduğu yorumunu yapan Hemiş, şunları kaydetti: "Bir seyreltmeye, odaklanmaya girmeden aslında şu içinde yaşamış olduğumuz dünyanın olabildiğince latif halini bize sunmak isteyen bezenmiş bir betimlemeyle karşılaşıyoruz aslında minyatürde. Benim söylemeye çalıştığım şey daha çok buydu. Kitabın içerisinde de bir taraftan başlangıçta biraz antik Çin, biraz antik Yunan karşılaştırması yaparak ilerledim. Çünkü perspektifli resmin, antik Yunan'da oyunlarda arkada çizilerek kullanıldığına dair bilgilerimiz var. Dolayısıyla 'perspektifle yapılan resim eşittir rönesansla birlikte başlamıştır' gibi bir yerden bakılmıyor, bunu biliyoruz. Öbür taraftan Çin'in o kesintisiz anlatı yapan rulolaları, o akış hali, fakat bu akış hali içerisinde büyük bir olayın betimlenmeyişi her zaman bir figüre ya da gruba odaklanmaması, sizin onun üzerinde seyir halinde olmanız bana mesela ilginç geldi. Bu anlamda kitapta üzerinde durduğum hayat ağacı gibi bir takım imgeler var.
Hayat Ağacı - 15.10.2020
Hayat Ağacı Derneği 16 yıldır ihtiyaç sahipleri için "gönül köprüsü" kuruyor
Sivas'ta ihtiyaçlarını karşılayamayan engelli, yaşlı ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlar, 16 yıldır belediye bünyesinde faaliyet gösteren Hayat Ağacı Derneğince evlerine kadar getirilen yardımlarla hayata tutunuyor.
Hayat Ağacı - 07.07.2020
Sivas Belediye Başkanı Bilgin kurbanını Hayat Ağacı Derneğine bağışladı
Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin kurban vekaletini Hayat Ağacı Derneğine verdi.
Hayat Ağacı - 02.06.2020
Sivas Belediye Başkanı Bilgin telekonferansla basına Kovid-19 çalışmalarını anlattı
Yeni normalleşme döneminde maske takma, sosyal mesafeyi koruma ve kişisel hijyene dikkat edilmesi uyarısında bulunan Bilgin, "Bu süreci götürdüğümüz zaman en kısa sürede düzlüğe kavuşacağımıza inanıyorum." dedi. Toplumun salgından en az şekilde etkilenmesi için belediye olarak tedbir aldıklarını aktaran Bilgin, "Yük alan bir pozisyonla süreci götürdüğümüze inanıyorum. Allah'a şükürler olsun geldiğimiz noktada da başarılıyız." diye konuştu. Dezenfeksiyon işlemlerinden toplumun doğru yönlendirilmesine kadar salgın sürecinde şehir olarak hızlı hareket ettiklerini vurgulayan Bilgin, şunları kaydetti: "Vefa Sosyal Destek Gruplarıyla her zaman bize verilen görev doğrultusunda, yük alan bir anlayışla bu süreci siyasi bir reklam aracı olarak değil, tamamen toplumun derdiyle dertlenen, hassasiyetlere dikkat ederek bir ve beraber olarak çalışma yürüttük. Tüm mahalle muhtarlarımızı sürece dahil ettik. Yine ilimizde faaliyet gösteren birçok yardım derneğiyle koordineli çalıştık. Belediyemiz bünyesindeki Hayat Ağacı Derneği bu süreç içerisinde maddi ve manevi yardım isteyen hiç kimseyi geri çevirmedi.
Hayat Ağacı - 11.05.2020
"Paranın geçmediği market" 14 yıldır yüzleri güldürüyor
Sivas Belediyesi ve Hayat Ağacı Derneği iş birliğiyle 2006'da Belediye Sosyal İşler Müdürlüğünün Sularbaşı Mahallesi'ndeki binasında kurulan Gıda Bankası, yoksul vatandaşlara diğer aylarda olduğu gibi ramazan ayında da yardım elini uzatıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hayat Ağacı Haberleri | Hayat Ağacı Haber - Haberler - Hayat Ağacı haberleri, son dakika hayat ağacı haber ve gelişmeleri burada. Nur Viral kimdir? Nur Viral kaç yaşında ve nereli? Nur Viral evli mi, eşi kim? Nur Viral ve Cemil Ertem boşandı mı?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 01:02:08. #1.16#
title