Hatice Kaya Haberleri

Hatice Kaya haber, Hatice Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hatice Kaya - 25.03.2021
Gaziantep'te 17 küçükbaş hayvan telef oldu
Alınan bilgiye göre, Nurdağı ilçesine bağlı Sakçagözü Terken Mahallesi'nde Hatice Kaya kendilerine ait ahırdaki keçilere yem vermek istedi.
Hatice Kaya - 19.11.2020
Son dakika haberleri: DHA YURT BÜLTENİ - 13
İçişleri Bakanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında 'şehir içi toplu ulaşımda HES kodu sorgulaması' genelgesi ve Eskişehir Umumi Hıfzıssıhha Meclisi kararınca, şehir içi toplu taşıma araçlarını kullananların seyahat kartlarını HES kodları ile entegre etmeleri yönünde karar aldı. Yarın başlayacak uygulama öncesinde Sağlık Bakanlığı'nın HES (Hayat Eve Sığar) mobil uygulaması üzerinden alınan kodlarını toplu taşıma kartlarına eşleştirmek isteyenler Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın belirlediği merkezler önünde kuyruk oluşturdu. Odunpazarı ilçesine bağlı Arifiye Mahallesi'ndeki Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Şube Müdürlüğü'ne gelenler, girişte görevliler tarafından HES kodları kontrol edildikten sonra içeriye alınarak, HES kodu eşleştirme işlemleri yapılıyor. Uygulamanın yarın başlayacak olmasına rağmen son güne bıraktığını ifade eden Hatice Kaya, "Geç kalınmış bir uygulama oldu.
Hatice Kaya - 11.03.2020
Samsun'da otomobil ile minibüs çarpıştı: 7 yaralı
Sürücüler ile minibüste bulunan Hatice Kaya, Hanife Yamanoğlu, Seher Ulusoy, Hamza Ulusoy ve Fidan Çürükoğlu yaralandı.
Hatice Kaya - 05.12.2019
"Kız Kardeşim Projesi" 10 bin kadını girişimciliğe hazırlayacak
Kız Kardeşim Projesi kapsamında bu yıl ilk defa düzenlediğimiz Yerel Lezzet Hibe Programı ile yereldeki girişimci kadınları desteklemeyi ve girişimci olmak isteyen kadınlara ilham vermeyi amaçlıyoruz. Bu kapsamda 11 ilden 11 kadını toplam 275.000 TL'lik hibe ile destekliyoruz. Yeni dönemde bu eğitimlerimizi yaygınlaştırarak, kadınlarımızın girişimcilik ekosisteminde aktif bir rol oynamasını desteklemeye devam edeceğiz." Konuşmaların ardından Diyarbakır, Muğla, Konya, Denizli, Elazığ, Nevşehir, Şanlıurfa, Sinop, Kırklareli, Kayseri ve Mersin'den hibe alma kriterlerine göre en yüksek puanları alan Tennur Çıldır, Çimen Balsak, Gülsen Kırkıl, Hatice Kaya, Jülide Başkur, Seyhan Taşbaşı, Ruşen Çetiner, Tuğba Yılmaz, Nermin Ulkat, Emine Özkan ve Feride Candemir ödüllerini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.
Hatice Kaya - 18.09.2019
Kavak'ta 15 Temmuz Şehitleri Anma Programı
19 Mayıs Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Hatice Kaya da "15 Temmuz darbe girişimine karşı birlik ve beraberliğimizin önemini hiçbir zaman için unutmamamız gerekir.
Hatice Kaya - 09.09.2019
Dha yurt bülteni - 15
Sürücü Mehmet Kaya yönetimindeki 01 SZ 315 plakalı otomobil,  Kemer mevkiinden  Kozan yönüne seyir halindeyken freninin patlaması sonucu takla atarak köprüden aşağı düştü. İhbar üzerine kaza yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.  Araçta bulunan şoför Mehmet Kaya (56) ve yanında bulunan Ali Kaya (78), Davut Kaya (48), Hatice Kaya (11) ve Fatma Kaya (25) yaralandı.
Hatice Kaya - 22.03.2019
Muğla'da İşçi Servisi ile Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı
Kazada sürücüler ile Aytunç Akdemir, Fatmagül Bozan ile Hatice Kaya yaralandı.
Hatice Kaya - 14.01.2019
Evde Hasta Bakımında Hemşirelik Hizmet İçi Eğitim Programı"
Programın koordinatörlüğünde Prof. Dr. Türkinaz Aştı yer alırken, düzenleme kurulunda ise Prof. Dr. Hatice Kaya, Prof.
Hatice Kaya - 15.11.2018
Çorum'un Misafirperverliği Kısa Filmde Anlatıldı
Arslan, 1,5 asır önce Kafkasya'da vatanlarından sürgün edilen insanların Anadolu'ya gelip bu toprakları vatan edindiğini dile getirerek, şunları kaydetti: "Her şeylerini yaşadıkları topraklarda bırakan bu insanların bir bölümü de Çorum'a göç etmişti. Çorumlular, Kafkasya'dan gelen Çerkezlerle evini, ekmeğini, aşını paylaşmış, onların yaralarını sarmıştır. Bu insanların ihtiyaçları için Hazineden Çorum sancağına para yardımı yapılmış ancak Çorumlular parayı iade etmiştir. Biz de Anadolu'da nesillerden nesillere aktarılan bu güzel davranışı tekrar hatırlamak ve hatırlatmak istedik. Biliyoruz ki bu topraklarda yaşayan insanlar mazlum milletlerin yaralarını saracak, gözyaşlarını dindirecek ve medeniyet tarihinin altın sayfalarını yazmaya devam edecektir." Çorum Kafkas Kültür Derneği Başkanı Nilüfer Hatice Kaya da hazırlanan filmin önemli olduğunu belirterek, "Çerkezler olarak o günlerden bugünlere kadar birlikte, dostça ve kardeşçe yaşamaya devam ettik, hala da ediyoruz.
Hatice Kaya - 31.10.2018
Nazar Nur Kaya Son Yolculuğuna Uğurlandı
"SAVCILIĞA GEREKEN İFADEYİ VERDİK" Daha sonra konuşan Nazar Nur Kaya'nın ablası Hatice Kaya da, "Allah'ın takdiri ama maalesef doktor hatası.
Hatice Kaya - 31.10.2018
Nazar Nur Kaya'nın Ölümüne İlişkin Başsavcılıktan Açıklama
Açıklamada, Nazar Nur Kaya'nın ablası Hatice Kaya'nın 23 Ekim 2018 tarihinde Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na müracaat ederek kardeşi Nazar Nur Kaya'nın yaklaşık 20 gün önce kusma-bulantı şikayetiyle Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ne gittiğini, yapılan tetkik sonucu kardeşine lupus hastalığı teşhisi konulduğunu, aynı yerde yatarak tedavi gören kardeşinin bitkisel yaşama girdiğini, kardeşinin tedavisinde kusuru bulunan doktor ve hemşirelerden şikayetçi olduğunu beyan etmesi üzerine soruşturma başlatıldığı belirtildi.
Hatice Kaya - 31.10.2018
Geniş Haber) Nazar Nur Kaya Son Yolculuğuna Uğurlandı
"SAVCILIĞA GEREKEN İFADEYİ VERDİK" Daha sonra konuşan Nazar Nur Kaya'nın ablası Hatice Kaya da, "Allah'ın takdiri ama maalesef doktor hatası.
Hatice Kaya - 31.10.2018
O Ses Çocuklar" Yarışmacısının Hastanede Ölümü
Başsavcılıktan yapılan yazılı açıklamada, Hatice Kaya'nın 23 Ekim'de müracaat ederek, "kardeşi Nazar Nur Kaya'nın yaklaşık 20 gün önce kusma-bulantı şikayetiyle Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ne gittiğini, yapılan tetkik sonucu kardeşine lupus hastalığı teşhisi konulduğunu, aynı yerde yatarak tedavi gören kardeşinin bitkisel yaşama girdiğini, kardeşinin tedavisinde kusuru bulunan doktor ve hemşirelerden şikayetçi olduğunu" beyan etmesi üzerine soruşturma başlatıldığı belirtildi.
Hatice Kaya - 31.10.2018
Katıldığı Ses Yarışmasıyla Tanınan Küçük Kızın Ölümü ile İlgili Başsavcılıktan Açıklama
İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, dün Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde yaşamını yitiren O Ses Çocuklar yarışmasında adını duyuran 16 yaşındaki Nazar Nur Kaya'nın ölümüne ilişkin yazılı açıklama yaptı.  Açıklamada, 20 gün önce hastaneye kaldırılan Kaya'nın bitkisel hayata girmesi ile kardeşi Hatice Kaya'nın 23 Ekim'de adliyeye başvurarak doktor ve hemşirelerden şikayetçi olduğu, şikayet üzerine kamu görevlileri hakkında soruşturma yapılabilmesi için İstanbul Valiliği'nden izin talep edildiği belirtildi.
Hatice Kaya - 31.10.2018
Katıldığı Ses Yarışmasıyla Tanınan Küçük Kız Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Cenazeyi teslim alan abla Hatice Kaya ihmal iddiasını tekrarlayarak, 'Nazar yoğun bakıma girdiğinde bana söylediği tek şey 'Abla beni burada bırakma.
Hatice Kaya - 31.10.2018
Nazar Nur Kaya'nın Ailesi Adli Tıp Kurumu'nun Önünde Bekliyor
Hayatını kaybeden "O Ses Çocuklar" programı yarışmacısı Nazar Nur Kaya'nın ailesi cenazelerini almak için Adli Tıp Kurumu'nun önünde bekliyor. Kardeşinin hastane tarafından yapılan bir ihmal sonucu hayatını kaybettiğini iddia eden acılı abla Hatice Kaya, "Kardeşim bir cinayete gitti gibi geliyor bana.
Hatice Kaya - 31.10.2018
Katıldığı Ses Yarışmasıyla da Tanınan Küçük Kız Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Cenazeyi teslim alan abla Hatice Kaya ihmal iddiasını tekrarlayarak, 'Nazar yoğun bakıma girdiğinde bana söylediği tek şey 'Abla beni burada bırakma.
Hatice Kaya - 31.10.2018
Ev Yemekleriyle Doğal Beslenmeye Dikkat Çektiler
Hatice Kaya da özellikle dondurulmuş yiyeceklerden uzak durduklarını belirtti.
Hatice Kaya - 16.09.2018
Çorum'da Trafik Kazaları: 8 Yaralı
Kazada yaralanan sürücüler ile araçlardaki Hatice Kaya ve Fatma Ölçe, ambulanslarla Osmancık Devlet Hastanesine götürüldü.
Hatice Kaya - 05.01.2018
Evinde Pişirdiği Yemekleri Satarken, Lokanta İşletmecisi Oldu
KAYSERİ'de aile bütçesine katkı sağlamak için 10 yıl önce evinde pişirdiği yemekleri seyyar olarak satan 2 çocuk annesi Hatice Kaya (47), daha sonra ev yemeklerinin satıldığı küçük bir lokanta açtı .
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hatice Kaya Haberleri | Hatice Kaya Kimdir - Haberler - Hatice Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hatice Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. İki kız kardeş devlet desteğiyle işlerinin patronu oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 10:13:04. #1.16#

title