AK Parti'nin Samsun Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç Kimdir?

AK Parti'nin Samsun Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç Kimdir?

AK Parti'nin Samsun Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç Kimdir?
Haberler.com - Haberler | Güncel

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde Samsun Bafra Belediye Başkan Adayı'nın Hamit Kılıç olduğunu açıkladı. Bafra Belediye Başkan Adayı olan Hamit Kılıç kimdir?

31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde AK Parti'nin Samsun Bafra Belediye Başkan Adayı açıklandı. Hamit Kılıç 31 Mart seçimlerinde aday gösterildi. Peki, Hamit Kılıç kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

HAMİT KILIÇ KİMDİR?

Hamit Kılıç, 1967 yılında Bafra'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bafra'da tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde okudu.1990 yılında kurduğu bir özel şirket ile iş hayatına başlayan Hamit Kılıç, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası'nda üç dönem Meclis Üyeliği, Başkan Yardımcılığı yaptı. İki dönem Bafra Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Üyeliği görevi aldı.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENCÜMEN ÜYELİĞİ YAPTI

İmam-Hatip Okulları Platformu Bafra Temsilciliği, Yavuz Selim Vakfı Bafra Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlığı görevlerinde de bulunan Hamit Kılıç, 2014 yılı yerel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Bafra Belediyesi Meclis Üyeliğine seçildi. Hamit Kılıç ayrıca, Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği, Büyükşehir Belediyesi Encümen Üyeliği yaptı.

## 11638129 ##

## 11664434 ##

Manşet Haberler

title