Hamile Kadının Verdiği Poz +18'lik Siteye Düştü
Haberler » Dünya » Hamile Kadının Verdiği Poz +18'lik Siteye Düştü - Haberler

Hamile Kadının Verdiği Poz +18'lik Siteye Düştü

Avustralya'nın Sydney kentinde yaşayan 25 yaşındaki annenin verdiği pozlar, bir cinsel içerikli film sitesi tarafından kullanıldı.

Hamile Kadının Verdiği Poz +18'lik Siteye Düştü

Hamilelik günlerini anlattığı bir blog tutan Meg Ireland'ın başına gelenler anne adaylarını fotoğraf paylaşma konusunda daha temkinli olmaya zorlayacak cinsten.

FACEBOOK'TAN ANNE ADAYLARINI UYARDI

'nın Sydney kentinde yaşayan 25 yaşındaki annenin verdiği pozlar, bir cinsel içerikli film sitesi tarafından kullanıldı. Facebook'tan yaptığı paylaşımla anneleri uyaran kadın şunları söyledi: "Hamile göbeğim hiç hoş olmayan bir şekilde viral oldu. Yaklaşık 15 diğer fotoğrafımla birlikte, fetiş bir cinsel içerikli film sitesine yüklendi."

''DAVA TEHDİDİMİN ARDINDAN FOTOĞRAFLARI KALDIRDILAR''

Ireland, paylaşımında, "Lütfen, sizi kimin takip ettiğine ve eklediğine dikkat edin. Eğer şüpheleniyorsanız, onları engelleyin! " ifadesini kullandı. Mail Online Australia'ya konuşan Ireland, "Tüm korkunç içeriğin içinden geçip fotoğrafları bulduktan sonra web sitesine mail attım. Dava tehdidimin ardından fotoğrafları kaldırdılar. Ben sadece farkındalığı yaymak ve hamileleri hedef alan bu insanların farkına varmalarını sağlamak istiyorum." dedi.

Manşet

Haberler

Dünya

Son Dakika Haberleri