Haluk Dursun Haberleri

Haluk Dursun haber, Haluk Dursun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haluk Dursun - 18.08.2021
GÜNDEM / 18 Ağustos 2021
(Brüksel) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Afganistan'da Taliban'ın ülke genelinde kontrolü ele geçirmesinin ardından gelişmeler izleniyor. (Fotoğraflı-Görüntülü) GÜNCEL 1- Kastamonu, Sinop ve Bartın'daki sel felaketine ilişkin gelişmeler izleniyor. (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Dünya genelinde Kovid-19'a ilişkin gelişmeler takip ediliyor. (Fotoğraflı-Görüntülü) KÜLTÜR SANAT 1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Uluslararası Prof. Dr. A. Haluk Dursun Türk Kültürü Sempozyumu"na katılacak.
Haluk Dursun - 17.08.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 18 Ağustos 2021
(Sinop/10.30/11.15/Kastamonu/15.30-21.00) 2- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Uluslararası Prof. Dr. A. Haluk Dursun Türk Kültürü Sempozyumu"na katılacak.
Haluk Dursun - 15.08.2021
Haftanın tarihine bakış
2019- Muş ve Bitlis'teki programlarının ardından Van'a gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi.
Haluk Dursun - 09.03.2021
Kütüphane, Arşiv ve Müze Yöneticileri Kongresi ve Fuarı yarın başlayacak
Programın açılışında Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Dursun'u anma konuşmalarının gerçekleştirileceği "KAM Duayen" oturumunda, Kültür ve Turizm Bakanlığı KVMGM Genel Müdür Yardımcısı Yahya Coşkun, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr.
Haluk Dursun - 08.01.2021
Prof. Dr. Haluk Dursun, "Haluk Hoca'nın Hatırasına" programında anıldı
Sultanbeyli Belediyesi tarafından Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun anısına etkinlik düzenlendi.
Haluk Dursun - 04.01.2021
Son dakika haber: 'Uluslararası Maarif Dergisi'nden "kişiselleştirilmiş eğitim" sayısı
Uluslararası Maarif Dergisinde ayrıca 2019'da geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun'un eğitim hakkında düşüncelerini içeren, konferans notlarından oluşan bir derlemeye de yer veriliyor.
Haluk Dursun - 29.12.2020
Salgın süreci, söyleşi, panel ve sempozyumları online ortama taşıdı
Üsküdar Belediyesi de salgın sürecinde kültür sanat etkinliklerini çevrim içi yollarla sanatseverlere ulaştırdı. Belediye, yazar Hayati İnanç'ın "Şiir Medeniyeti" programından, kemençe sanatçısı Derya Türkan'ın konserine çok sayıda etkinliği online ortama taşıdı. Trafik kazası nedeniyle 2019'da hayatını kaybeden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Dursun ise doğum gününde düzenlenen "Haluk Hoca'nın İzinde" başlıklı çevrim içi seminerle yad edildi.
Haluk Dursun - 16.12.2020
Prof. Dr. Haluk Dursun, doğum yıldönümünde anıldı
Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, doğum yıldönümünde düzenlenen "Haluk Hoca'nın İzinde" başlıklı seminerle yad edildi.
Haluk Dursun - 08.11.2020
"Dost İslam'a Hizmet Ödülleri"
Etkinlik kapsamında bu yıl, geçen sene geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Kültür ve Turizm eski Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun ve Dandara Eğitim Vakfı Kurucusu Suad el- Hakim ödüle layık görüldü.
Haluk Dursun - 21.08.2020
Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun Kocaeli'deki mezarı başında anıldı
Van'da geçen yıl geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, Kocaeli'nin Körfez ilçesindeki mezarı başında anıldı.
Haluk Dursun - 20.08.2020
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun'u andı Açıklaması
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, geçen yıl trafik kazasında hayatını kaybeden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun'u andı.
Haluk Dursun - 20.08.2020
GÜNDEM / 20 Ağustos 2020
(Ankara/Atina/Lefkoşa) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Libya hükümeti ile darbeci Halife Hafter milisleri arasında yaşanan kriz ve uluslararası yansımaları izleniyor.? (Trablus)? (Fotoğraflı-Görüntülü) KÜLTÜR SANAT 1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, geçen yıl vefat eden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun için Ayasofya-i Kebir Cami-i'nde düzenlenecek anma programına katılacak.
Haluk Dursun - 19.08.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 20 Ağustos 2020
(Ankara/Atina/Lefkoşa) 2- Libya hükümeti ile darbeci Halife Hafter milisleri arasında yaşanan kriz ve uluslararası yansımaları izleniyor.? (Trablus)? KÜLTÜR SANAT 1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, geçen yıl vefat eden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun için Ayasofya-i Kebir Cami-i'nde düzenlenecek anma programına katılacak.
Haluk Dursun - 19.08.2020
Son dakika haberi | Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun'u andı Açıklaması
Gelen son dakika haberine göre Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, geçen yıl Van'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun'u vefatının birinci yılında andı.
Haluk Dursun - 19.08.2020
Türkiye Yazarlar Birliği, Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun'u andı
Türkiye Yazarlar Birliği (TYB), geçen yıl trafik kazasında hayatını kaybeden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun'u, yayımladığı mesajla andı.
Haluk Dursun - 16.08.2020
Haftanın tarihine bakış
2019- Muş ve Bitlis'teki programlarının ardından Van'a gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Haluk Dursun Haberleri | Haluk Dursun Kimdir - Haberler - Haluk Dursun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haluk Dursun kimdir, hayatı ve biyografisi. ÇANAKKALE KAHRAMANI YAHYA ÇAVUŞ'UN BELGESELİ ÇEKİLİYOR.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 10:15:44. #1.13#

title