HALİS DALKILIÇ HABERLERİ

Halis Dalkılıç haber, Halis Dalkılıç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halis Dalkılıç

Halis Dalkılıç

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1968

Halis Dalkılıç Kimdir ?

1968 yılında Malatya’da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Malatya'da yaptı. 1986 yılında İstanbul’a taşınarak ticari hayatına başladı.Yüksek öğrenimini ekonomi Alanında tamamladı Çeşitli sivil toplum örgütlerinde görevler alarak sosyal ve ekonomik çalışmalar yaptı. Siyasi hayatına Refah Partisi Gençlik Kolları’nda başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Halis Dalkılıç - 28.06.2021
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Özbekistan-Türkiye İş Forumu'nda konuştu Açıklaması
Müteahhitlik, tekstil ya da enerji gibi halihazırda iş birliği zeminini oluşturan güçlü alanlardaki yatırımlar devam ederken, zamanın ruhuna uygun çığır açan teknolojileri de yine omuz omuza üretebileceklerinin altını çizen Oktay, konuşmasını şöyle tamamladı: "Yazılımcılarımız, veri analistlerimiz, yapay zeka uzmanlarımız ve start-up üreticilerimizle yarının teknolojileri için bugünden iş birliği yapabiliriz. Bugün hızla değişen teknolojilerin tarihte ilk bilimsel temellerinin bu topraklarda atıldığı bir gerçektir. Biruni'yi, Ali Kuşçu'yu, Uluğ Bey'i büyüten, çağları aydınlatan bu medeniyettir ve bu değerler hepimizindir. Gelin bu ruhu birlikte canlandıralım, dünya çapında kullanılan uygulamaları, platform fikirlerini, yepyeni çığır açan teknolojileri birlikte üretelim. Bilim insanlarımızla, yatırımcılarımızla, değer üretmek için alın terini ve akıl terini döken herkesle, Türkiye-Özbekistan birlikteliğiyle bunu da başarabiliriz. Türk iş insanlarımızı buradan bir kez daha Özbekistan'daki yatırım fırsatlarını değerlendirmeye ve Özbek firmalarla yeni ortaklıklar kurmaya davet ediyorum. Aynı şekilde Özbek firmalara da sesleniyorum. Türkiye'deki ticaret ve ortak yatırım fırsatlarını değerlendirin, gelin aile ikliminde hep birlikte kazanalım. Ortak bir vizyon çerçevesinde hayata geçireceğimiz projeler ile, mevcut refah daha da artacak, sadece ülkelerimizde değil, bölgemizde de barış, huzur ve istikrarın tesisine önemli katkılar sağlanacaktır. Türkiye-Özbekistan kardeşliği ebedi olsun. Gönüldaşlığımız nice iş birliğine, başarıya; yeni asırlara da Orta Asya'dan birlikte kardeşçe yürümeye vesile olsun." İş Forumu'na, Özbekistan Başbakan Yardımcısı Serdar Umurzakov, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Şeref Kalaycı, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Serdar Çam, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez, Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Dursun, AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç ile Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak da katıldı.
Halis Dalkılıç - 29.03.2021
TÜGİAD 18. Olağan Genel Kurul Toplantısı
Toplantıya, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç ve AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu Ban katıldı.
Halis Dalkılıç - 29.03.2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, TÜGİAD 18. Olağan Genel Kurul Toplantısında konuştu Açıklaması
AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç ve AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu Ban ile TÜGİAD Başkanı Nilüfer Çevikel de programda birer konuşma yaptı.
Halis Dalkılıç - 29.03.2021
İGİAD'da Ayhan Karahan yeniden başkanlığa seçildi
Genel kurula, AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Fatih Belediye Başkanı M.
Halis Dalkılıç - 27.02.2021
Son dakika haber! Necmettin Erbakan'ın mezarını ziyaret eden TBMM Başkanı Mustafa Şentop Açıklaması
Erbakan'ın zor zamanlarda siyaset yaptığını vurgulayan Şentop, şöyle konuştu: "Kendisi çok parlak bir akademisyendir. Türkiye'de eğer kendi alanında akademisyen olarak veya onun bir uzantısı olarak iş hayatında çalışmış olsaydı çok büyük, parlak başarılar şahsı için elde edebilirdi. Ama bu kişisel özelliklerini ve bu ikbali, bu imkanları inandığı dava uğruna feda etmeyi, bu yolda gayret göstermeyi tercih etmiştir. Kendisinin jenerasyonuna baktığımızda yine rahmetli Ecevit, Demirel, Türkeş, birlikte siyaset yapmışlardır. Ancak o dönemde Necmettin Erbakan'ın siyaset olarak, yapacağı alan olarak seçmiş olduğu alan Türkiye'de zor bir alandı. Bu alanda siyaset yapabilmek için büyük bir öz güvene sahip olmak, kararlılığa sahip olmak, hiçbir zaman düşmeyen, azalmayan bir morale sahip olmak, bir davaya adanmış olmak gerekirdi. Bütün bu vasıflar o zor zamanda yalnız başına baştan çıkmış olduğu bir yolda kendisiyle beraber birçok arkadaşı, daha sonra da kendisinin yetiştirmiş olduğu birçok siyasetçi bu yolda yürümüştür. Bu zor zamanlarda siyaset yapmanın, özellikle Milli Görüş siyaseti yapmanın çok zor olduğu bir zamanda bunu başarıyla taşımış ve Türkiye'yi bugünlere getiren bir anlayışın öncülüğünü yapmıştır. Kendisini rahmetle her zaman anıyoruz. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun." Şentop'a, AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy da eşlik etti.
Halis Dalkılıç - 15.02.2021
AK Parti Eskişehir 7. Olağan İl Kongresi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un katılımıyla Şehit Anıl Gül Spor Salonu'nda düzenlenen kongrede konuşan AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, vatanın bölünmezliği, Türk bayrağının gönderden inmemesi uğruna, ülkenin kardeşliğinin bozulmaması adına şehitlerin canlarını feda ettiğini söyledi.
Halis Dalkılıç - 08.02.2021
AK Parti Niğde İl Başkanı Ömer Kılıç güven tazeledi
Kongreye Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özhaseki, Erkan Kandemir, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç, AK Parti Çorum Milletvekili ve Teşkilat Koordinatörü Ahmet Sami Ceylan, AK Parti milletvekilleri, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, MHP Niğde İl Başkanı Cumali İnce, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, önceki dönem milletvekilleri, geçmiş dönem il başkanları ve belediye başkanları ile partililer katıldı.
Halis Dalkılıç - 24.12.2020
AK Parti'li Dalkılıç: "Teşkilatlarda yaklaşık yüzde 65 yenilenme oldu"
AK Parti İstanbul Milletvekili ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç, kongre süreçlerinde teşkilatlarda yaklaşık yüzde 65 değişim ve yenilenme olduğunu söyledi.
Halis Dalkılıç - 13.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Sağlık, Çevre ve Şehircilik ile İçişleri bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
"Emniyet güçlerimiz binlerce terör odağını tarumar etti" AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, "Türkiye'de terör birinci gündem maddesi olmaktan çıkmışsa, küresel güçlerin taşeronları şehirlerimizde eylem yapamaz, hendek kazıp bomba patlatamaz, masum vatandaşlarımızı katledemez hale gelmişse İçişleri Bakanlığımızın koordinesinde emniyet güçlerimizin özverili, fedakar hakimiyetlerinin rolü büyüktür.
Halis Dalkılıç - 12.11.2020
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Aslan, kongrede aday olmayacağını açıkladı
Bu görevi büyük bir onurla sürdürdüğünü aktaran Aslan, şunları kaydetti: "Aralık ayında yapılacak olan AK Parti Kırşehir 7. Olağan İl Kongresi'nde aday olmayacağım ve o güne kadar da görevimi sürdüreceğim. Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, siyasi hayatımda aldığım tüm kararlara saygı gösteren ve yanımda olan aileme, desteğini ve her zaman yanımda hissettiğim Genel Başkan Yardımcımız ve Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir'e, Bölge Koordinatörümüz İstanbul Milletvekilimiz Halis Dalkılıç'a, İl Koordinatörümüz Ekrem Görçeker'e, Kırşehir Milletvekilimiz Mustafa Kendirli'ye, beraber çalıştığımız dava ve yol arkadaşlarım, partimizin il, ilçe, kadın ve gençlik yönetim kurullarına, il genel ve belediye meclis ile ilçe ve belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum.
Halis Dalkılıç - 27.08.2020
TBMM Başkanı Mustafa ve Libya Yüksek Devlet Konseyi Başkanı El-Meshri'den ortak basın toplantısı
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop ve Libya Yüksek Devlet Konseyi Başkanı Khalid El-Meshri ile İstanbul'da bir araya geldi. Libya Yüksek Devlet Konseyi Başkanı Khalid El-Meshri ve heyeti görüşmeler için Yıldız'daki TBMM Başkanlık Ofisine geldi. Şentop ve Khalid EL-Meshri'nin ikili görüşmesinin ardından heyetler arası görüşme gerçekleştirildi. Meclis Başkanlığı İstanbul Ofisi'nde basına kapalı gerçekleştirilen görüşme 40 dakika sürdü. Görüşmede, Libya Yüksek Devlet Konseyi İkinci Başkan Yardımcısı Saffan el-Mosori, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi İshak Gazel, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Abdullah Güler, Osman Boyraz ve Halis Dalkılıç da bulundu.
Halis Dalkılıç - 27.08.2020
TBMM BAŞKANI MUSTAFA VE LİBYA YÜKSEK DEVLET KONSEYİ BAŞKANI EL-MESHRİ'DEN ORTAK BASIN TOPLANTISI
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop ve Libya Yüksek Devlet Konseyi Başkanı Khalid El-Meshri ile İstanbul'da bir araya geldi. Libya Yüksek Devlet Konseyi Başkanı Khalid El-Meshri ve heyeti görüşmeler için Yıldız'daki TBMM Başkanlık Ofisine geldi. Şentop ve Khalid EL-Meshri'nin ikili görüşmesinin ardından heyetler arası görüşme gerçekleştirildi. Meclis Başkanlığı İstanbul Ofisi'nde basına kapalı gerçekleştirilen görüşme 40 dakika sürdü. Görüşmede, Libya Yüksek Devlet Konseyi İkinci Başkan Yardımcısı Saffan el-Mosori, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi İshak Gazel, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Abdullah Güler, Osman Boyraz ve Halis Dalkılıç da bulundu.
Halis Dalkılıç - 27.08.2020
TBMM Başkanı Şentop, Libya Yüksek Konsey Başkanı Mişri ile görüştü
Görüşmede, Libya Yüksek Devlet Konseyi İkinci Başkan Yardımcısı Saffan el-Mosori, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi İshak Gazel, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Abdullah Güler, Osman Boyraz ve Halis Dalkılıç da bulundu.
Halis Dalkılıç - 14.07.2020
Sultangazi'de, darbelerin anlatıldığı "Demokrasi Labirenti" açıldı
15 Temmuz darbe girişiminin 4. yılı dolayısıyla Sultangazi 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı'nda kurulan "Demokrasi Labirenti"nin açılışına, AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun ile vatandaşlar, şehit yakınları ve gaziler katıldı.
Halis Dalkılıç - 22.05.2020
Başkan Çopuroğlu, telekonferansla yapılan toplantıya katıldı
Toplantı ile ilgili konuşan Başkan Çopuroğlu, "Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir ve İç Anadolu Bölge Koordinatörümüz Halis Dalkılıç ile birlikte 81 İl Başkanları İstişare Toplantımızı video konferans yöntemiyle gerçekleştirdik.
Halis Dalkılıç - 30.04.2020
Çopuroğlu, "AK Parti İç Anadolu İl Başkanları Toplantısı"na katıldı
Toplantıda alınan kararların Kayseri'ye hayırlar getirmesini temenni eden Çopuroğlu, şunları kaydetti: "Genel merkezimizde yaptığımız toplantılarımız, malumunuz koronavirüs sebebi ile telekonferans şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bugün de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, bölge koordinatörümüz Halis Dalkılıç ve il başkanlarımızla birlikte 'İç Anadolu İl Başkanları İstişare Toplantısı'nı gerçekleştirdik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Halis Dalkılıç Haberleri | Halis Dalkılıç Kimdir - Haberler - Halis Dalkılıç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Halis Dalkılıç kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Edirne Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 04:52:42. #1.15#

title