Haberler

Ukrayna, suikasta uğrayan eski vekilin görüntülerini yayınladı: Bu tüm hainlere bir uyarıdır, Rusya sizi kurtaramaz

Güncelleme:

Ukrayna istihbaratı, geçtiğimiz hafta sığındığı Rusya'nın başkenti Moskova'da suikasta uğrayan Ukrayna eski Milletvekili Ilya Kyva'nın son görüntülerini yayınladı. Yürüyüşe çıktığı esnada öldürülen Kyva'nın olay yerinde çekilen görüntülerinde cansız bedeninin karda yattığı ve suikastta kullanılan silahların ise ağaca asıldığı görüldü. Ukrayna istihbaratından bir kaynak, "Bu, düşman safına geçen tüm hainlere bir uyarıdır. Unutmayın, Rusya sizi kurtaramaz" açıklamasında bulundu.

Ukrayna Güvenlik Servisi, sığındığı Rusya'nın başkenti Moskova'da uğradığı silahlı sonucu hayatını kaybeden eski milletvekilinin kanlar içinde kalan cesedini ve suikastçının öldürmeden önce milletvekilini beklediği anlara ait görüntüleri yayınlayarak ihanet eden herkese gözdağı verdi.

Ukrayna istihbaratı, geçtiğimiz hafta Rusya'nın Başkenti Moskova yakınlarında düzenlenen bir suikastın kurbanı olan Ukrayna eski Milletvekili Ilya Kyva'nın son görüntülerini yayınladı.

Rusya'ya sığınan Ukraynalı milletvekili Moskova'da öldürüldü. Ukrayna Güvenlik Servisi, hainlere gözdağı vermek için suikast görüntülerini yayınladıIlya Kyva

YÜRÜYÜŞE ÇIKTIĞI SIRADA SUİKASTA UĞRADI

46 yaşındaki Kyva, geçen hafta Moskova yakınlarında güvenli olduğu varsayılan bir yerde yürüyüşe çıktığı sırada vurularak öldürüldü. Olay yerinden çekilen görüntülerde cesedin karda yattığı görülüyor ve suikastte kullanılan silahların ağaca asıldığı görülüyor.

Rusya'ya sığınan Ukraynalı milletvekili Moskova'da öldürüldü. Ukrayna Güvenlik Servisi, hainlere gözdağı vermek için suikast görüntülerini yayınladı

"BU, TÜM HAİNLERE BİR UYARIDIR"

Ukrayna Güvenlik Servisi, görüntülerin ve görüntülerin Vladimir Putin'in işgalci güçleriyle işbirliği yapan diğer Ukraynalılara bir uyarı olarak kasıtlı olarak yayınlandığını açıkça belirtti. Ukraynalı bir kaynak medyaya, "Bu, düşmanın safına geçen tüm hainlere ve savaş suçlularına bir işarettir. Unutmayın, Rusya sizi kurtaramaz. Ukrayna Güvenlik Servisi Başkanı Vasily Malyuk'un daha önce belirttiği gibi, Ukrayna'nın düşmanlarını bekleyen tek ihtimal ölümdür" dedi.

Rusya'ya sığınan Ukraynalı milletvekili Moskova'da öldürüldü. Ukrayna Güvenlik Servisi, hainlere gözdağı vermek için suikast görüntülerini yayınladı

Haberler.com Haber Merkezi / Abdullah Teymur - Güvenlik

Ukrayna Rusya Güvenlik Hukuk Politika Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

27 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 27 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! İYİ Parti Muş adayı kim? 2024 İYİ Parti Muş Belediye Başkan adayı Şerafettin Yatçı kimdir? 27 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Sema elendi mi? Sema diskalifiye mi oldu? 27 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Saadet Partisi Zonguldak belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Zonguldak adayı Cem Dereli kimdir? Saadet Partisi Yozgat belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Yozgat adayı Ziya Koçak kimdir? Saadet Partisi Yalova belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Yalova adayı Celal Korkmaz kimdir? Saadet Partisi Van belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Van adayı Özay İlhan kimdir? Saadet Partisi Uşak belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Uşak adayı Ramazan Yavuz Acar kimdir? Saadet Partisi Tunceli belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Tunceli adayı Muhammed Nedim Sadak kimdir? Saadet Partisi Trabzon belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Trabzon adayı Recep Yakuphan kimdir? Saadet Partisi Tokat belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Tokat adayı Selim Işık kimdir? İYİ Parti Muğla adayı kim? 2024 İYİ Parti Muğla Belediye Başkan adayı Metin Ergun kimdir?
500

Yorumlar (2)

Ertuğrul Çelik:

Vatana ihanetin affı olmaz !

123
13
yanıtYanıtla
HALİS ER:

İdam

0
3
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title