Haberi Paylaş
Mustafa Cihan Paçacı kimdir? Mustafa Cihan Paçacı kaç yaşında, nereli? Mustafa Cihan Paçacı biyografisi!

Mustafa Cihan Paçacı kimdir? Mustafa Cihan Paçacı kaç yaşında, nereli? Mustafa Cihan Paçacı biyografisi!

Gündem Haberleri

21. Dönem Ankara Milletvekili olan Mustafa Cihan Paçacı kimdir, kaç yaşında ve nereli olduğu araştırılıyor. Mustafa Cihan Paçacı kaç yaşında, nereli ve kimdir merak ediliyor. Peki, Mustafa Cihan Paçacı kimdir? Mustafa Cihan Paçacı kaç yaşında, nereli?

Mustafa Cihan Paçacı 1949 yılında Malatya'da dünyaya gelmiştir. Mustafa Cihan Paçacı kimdir, kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Mustafa Cihan Paçacı eğitimini, Ankara İktisadi ve Ticarî İlimler Akademisi'ni bitirdi. Mustafa Cihan Paçacı kimdir, kaç yaşında ve nereli olduğu araştırılıyor. Mustafa Cihan Paçacı kimdir? Mustafa Cihan Paçacı kaç yaşında, nereli? Mustafa Cihan Paçacı biyografisi! Detaylar haberimizdedir…

MUSTAFA CİHAN PAÇACI KİMDİR?

Mustafa Cihan Paçacı, 25 Mart 1949'da Malatya'da doğdu. Babasının adı Asım, annesinin adı Zekiye'dir. Ekonomist ve Bankacı; Ankara İktisadi ve Ticarî İlimler Akademisi'ni bitirdi. Şekerbank'ta Genel Müdür Yardımcılığı, Etibank Bankacılık Anonim Ortaklığı Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı, Türkiye Halk Bankası Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı, TC Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Çeşitli ticari ve sanayi kuruluşlarında yönetim kurulu başkanı olarak görev yaptı. 20. Dönem Elazığ, 21. Dönem Ankara Milletvekili. İngilizce bilen Paçacı, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Mustafa Cihan Paçacı Biyografi.İnfo Milletvekili Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title