Haberler

Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 34. Bölüm FOX TV CANLI izle!

Bu akşam yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşan dizinin kadrosunda; Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Biran Damla Yılmaz, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak ve Burak Sergen gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 34. Bölüm FOX TV CANLI izle!

Küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul'a sürülen Halil İbrahim (Deniz Can Aktaş), 20 yıl sonra memleketi Karadeniz'e yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geri döner. Burada sevdiği kız Yasemin'le evlenecek ve yeni hayatını kuracaktır. Fakat yaşananlar buna izin vermez. Bir intikam yolculuğuna çıkan Halil İbrahim'in hayatı Leto'lardan Zeynep'in çıkması ile tamamen değişecektir. Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 34. Bölüm FOX TV CANLI izleme linki var mı?

HUDUTSUZ SEVDA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Halil İbrahim'i alan Nihat, acı çektirmek için işkence yapar. Yılmayan Halil İbrahim Nihat'ın elinden kurtulur. Boşanmak için mahkemeye çıkan Zeynep ve Halil İbrahim hala birbirlerine aşıktır. Mahkeme çıkışında Halil İbrahim vurulur. Silah sesini duyan Zeynep Halil İbrahim'e koşar. Halil İbrahim'i vuran kimdir? Defalarca vurulan Halil İbrahim yaşayacak mı?

Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 28. Bölüm FOX TV CANLI izle!

HUDUTSUZ SEVDA OYUNCULARI

Cezaevinde saldırıya uğrayan Zeynep hemen hastaneye kaldırılır. Halil İbrahim, Zeynep'e bunu yapanlardan hesap sormak için harekete geçer. Kızının başına geleni duyan Rızvan Leto çaresizce üzülür. Ekibiyle Nihat'ın mekanına saldıran Halil İbrahim, Hakan'ı yakalar. Zeynep'in intikamını almak için Hakan'ı öldürecek midir? Durumu kötü olan Zeynep kurtulacak mıdır?

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeynep, Halil İbrahim'e dönmemekte kararlıdır. Halil İbrahim Zeynep'i ikna etmeye çalışsa da Zeynep onu artık istemediğini söyler. Halil İbrahim acısıyla yüzleşip yoluna Zeynep olmadan devam etme kararı alır. Didem ile yemeğe çıkanHalil İbrahim'i Zeynep restoranda görür. Plan üstüne plan yapan Nihat bir anlaşmayla Halil İbrahim'i alır. Zeynep ile Halil İbrahim'in aşkı bitecek mi? Halil İbrahim Nihat'ın elinden nasıl kurtulacak?

HUDUTSUZ SEVDA CANLI İZLEME LİNKİ VAR MI?

Hudutsuz Sevda dizisini FOX TV platformlarından izleyebilirsiniz.

.

Osman Demir
Haberler.com - Gündem

Biran Damla Yılmaz Biran Damla Yılmaz Esra Dermancıoğlu Esra Dermancıoğlu Deniz Can Aktaş Deniz Can Aktaş Hudutsuz Sevda Hudutsuz Sevda Burak Sergen Asuman Dabak Burak Sevinç Asuman Dabak Burak Sergen Burak Sevinç Miray Daner Miray Daner Fox Tv Fox Tv Gibi Fox Fox Televizyon Gündem Magazin Yaşam Haberler

Tehdit, yasak aşk, rüşvet! Kadın hakimle ilgili skandal iddialar

Tehdit, yasak aşk, rüşvet! Kadın hakimle ilgili skandal iddialar

Arda Güler'in muhteşem golüne Real Madrid'in yıldızı da tepkisiz kalmadı

Arda Güler'in muhteşem golüne Real Madrid'in yıldızı da tepkisiz kalmadı

Rize'de İlçe Jandarma Komutanı, eşinin şüpheli ölümü sonrası tutuklandı

Rize'de İlçe Jandarma Komutanı, eşinin şüpheli ölümü sonrası tutuklandı

Dünden beri alevlere teslim olan Çanakkale'de yangının ilerlemesi durduruldu

Dünden beri alevlere teslim olan Çanakkale'de yangının ilerlemesi durduruldu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title