Haberler

Çakallarla Dans 6 filmi oyuncuları kim? Çakallarla Dans 6 filmi konusu, oyuncuları ve Çakallarla Dans 6 özeti!

Güncelleme:

Sinemaseverlerin beğenisini toplayan Çakallarla Dans 6 filmi televizyon ekranlarında da izleyicilerin beğenisini topluyor. İzleyicilerin merak ettiği Çakallarla Dans 6 konusu, özeti ve Çakallarla Dans 6 oyuncaları gibi konuları mercek altına alıyoruz. Çakallarla Dans 6 filminin detayları…

İzleyenleri ekrana bağlayan Çakallarla Dans 6 filmi, beyaz perdeden sonra televizyon ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Çakallarla Dans 6 filmini izleyecek olanların merak ettiği Çakallarla Dans 6 konusu nedir, Çakallarla Dans 6 oyuncuları kimler ve Çakallarla Dans 6 özeti gibi konuları inceliyoruz.

ÇAKALLARLA DANS 6 FİLMİ KONUSU NEDİR?

Çakallarla Dans 6, Çakallarla Dans 5'in devam filmi olan komedi filmidir. Filmin başrollerinde Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer almaktadır. Filmin senaristliğini Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yapmaktadır. Çekimlerine Haziran 2022 tarihinde başlanan[2] film, 2 Aralık 2022 tarihinde vizyona girmiştir.

5 macera atlatan dört kafadar, pandemi sonrası ekonomik krizle boğuşmaktadır. Mali sıkıntıdan kurtulmanın yollarını arayan ve artık futbolda da eskisi kadar iyi olmayan dört kafadarın hayatı, bir gün Servet'in karısı Fatma'ya yıllardır görüşmediği ablası Manolya'dan gelen mektupla değişir. Manolya güzelliği ve çekiciliğiyle mahalledeki birçok erkeği adeta mest etmiş ve mahallede adı çıkmış bir kadındır. Bir gün; evi terk ettikten sonra önce babası, ardından da annesi hayatını kaybetmiştir. Fatma da anne ve babasının ölümünden onu suçlamakta ve ablası olarak görmemektedir. Manolya'nın Gökhan'la da geçmişi vardır.

Manolya, mektupta Fatma'yı ve çakalları 4. evliliğinin düğününe, Kos Adası'na davet etmektedir. Doğma büyüme Fikirtepeli, hayatlarında hiç yurtdışına çıkmamış hâtta ve hâtta nerdeyse hiç tatile bile gitmemiş kahramanların serüveni böylece ilk defa ülke toprakları dışına, Yunanistan'a uzanacaktır. Daha vize çıkarmada kafadarları bulan müsibetler, adaya ayak bastıktan sonra da onları bulmaya devam edecektir. Düğün organizasyonunun ve Manolya'nın arkasındaki hikayeyi öğrenen ekip, bir anda kendilerini oldukça zorlu ama bir o kadar da önemli gizli bir görevin içinde bulurlar. Kendilerine faydası olmamış çakallar, bu sefer ülke için faydalı olmaya çalışacaklardır.

Oyuncu kadrosu ve karakterler

Şevket Çoruh - Kayınço Gökhan

İlker Ayrık - Muhasebeci Servet

Timur Acar - Köfte Necmi

Murat Akkoyunlu - Del Piero Hikmet

Didem Balçın - Fatma

Hakan Bilgin - Hüseyin Abi

Ebru Cündübeyoğlu - Manolya

Nurettin Sönmez - Enrico

Ceyhun Yılmaz - Adem

Anıl Tetik - Yüzbaşı Ali Suavi

Elvan Dişli - Mary (Melek)

Mine Kılıç - Anna Karenina

Kemal Zeydan - Kocakafa Sedat

Osman Demir
Haberler.com - Gündem

Gündem Sinema Kültür Sanat Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Mardin adayı kim? 2024 İYİ Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı kimdir? Saadet Partisi Şanlıurfa belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Şanlıurfa adayı Resul Bebe kimdir? Saadet Partisi Sakarya belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Sakarya adayı Ömer Abdullah Ayhan kimdir? Macaristan İsveç'in NATO üyeliğini onayladı mı? İsveç NATO'ya katıldı mı? Saadet Partisi Ordu belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Ordu adayı Halit Duyar kimdir? Saadet Partisi Niğde belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Niğde adayı Murat Göngördü kimdir? 26-27 Şubat hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? İYİ Parti Manisa adayı kim? 2024 İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Gürhan Özcan kimdir? İYİ Parti Malatya adayı kim? 2024 İYİ Parti Malatya Belediye Başkan adayı kimdir? İYİ Parti Kütahya adayı kim? 2024 İYİ Parti Kütahya Belediye Başkan adayı Ahmet Tekdemir kimdir? İYİ Parti Konya adayı kim? 2024 İYİ Parti Konya Belediye Başkan adayı Abdullah Yıldırım kimdir? İYİ Parti Kocaeli adayı kim? 2024 İYİ Parti Kocaeli Belediye Başkan adayı Gencay Yıldıztekin kimdir? İYİ Parti Kırşehir adayı kim? 2024 İYİ Parti Kırşehir Belediye Başkan adayı Ufuk Cengiz kimdir? İYİ Parti Kırklareli adayı kim? 2024 İYİ Parti Kırklareli Belediye Başkan adayı Ali Dermenci kimdir? Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 26-27 Şubat benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title