Yolcu seçen taksiciden ilginç sözler: Beşiktaş'a gitmem 40 dakika, bana yazık değil mi? - Haberler
Haberi Paylaş

Yolcu seçen taksiciden ilginç sözler: Beşiktaş'a gitmem 40 dakika, bana yazık değil mi?

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Taksim'de taksilere yönelik gerçekleştirilen denetimde yolcu seçtiği tespit edilen bir sürücü, "Beşiktaş'a gitmem 40 dakika, bana yazık değil mi?" diyerek isyan etti. Bir başka taksicinin ise Taksim'den Fatih'e gitmek için 170 TL istediği tespit edildi. İki taksicinin araçları bağlanarak trafikten men edildi.

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Taksim Meydanı ve çevresinde taksi denetimi gerçekleştirildi. Kurulan uygulama noktasında, yoldan geçen araçlar durdurularak tek tek denetlendi. Denetimler esnasında emniyet kemeri takmayan 4, ruhsat süresi dolan 1 ve motosikletiyle ters yönde ilerleyen 1 kişiye ceza kesildi. Trafiğin yoğunluğunu bahane ederek yolcu seçtiği ve yolculardan fazla ücret talep ettiği tespit edilen 2 taksi sürücüsünün ise araçları bağlanarak trafikten men edildi.

TAKSİM'DEN FATİH'E 170 LİRA İSTEDİ

Denetimler esnasında, bir taksi şoförünün aracına binmek isteyen yolculardan, Taksim'den Fatih'e gitmek için 170 TL talep ettiği tespit edildi. Bunun üzerine ekiplerce, sürücüye bin 339 TL para cezası kesildi. Taksicinin aracı da trafikten men edildi. Taksi sürücüsü ise, "Ben ücret söylemedim, taksimetreyi söyledim. Benim kameram var, ses kaydım da var" dedi.

"BEŞİKTAŞ'A GİTMEM 40 DAKİKA, BANA DA YAZIK"

Trafiğin yoğunluğunu bahane ederek yolcu seçtiği belirlenen bir başka sürücü ise, "Buradan Beşiktaş'a gitmem 40 dakika sürer, bana yazık değil mi?" diyerek kendini savunmaya çalıştı. Bu sürücüye de bin 339 TL ceza kesilerek aracı trafikten men edildi.

Denetimde, bir motosikletlinin ters yönde ilerlediği görüldü. Bunun üzerine polis, bu kişiye 144 TL ceza yazdı. Öte yandan, kemer takmadığı tespit edilen 4 kişiye de 144'er TL ceza kesildi. Denetimlerin devam edeceği öğrenildi.

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (8)
HAKAN ARSLANOĞLU:Tilki ye sormuşlar -seni tavuk çiftliğine müdür yapalım, ne kadar maaş istersin? -Tilki; Para pul istemem ben dava adamıyım. Taksicilerde Tilki önüne gelen müşteriyi tavuk sanıyorlar. Horozlarla karşılaşınca ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Cevap Yaz 2 7 Yayından Kaldır
Metin Yalcin:3 sefer 1'er ay park cezası, 4. seferde ihale ile bir başka esnafa sat plâkayı bir bakalım bir daha böyle artistlik yapabiliyorlar mı .. Cevap Yaz 4 27 Yayından Kaldır
Çınar Saraç:İstanbulda plakası fiyatı 2,5 milyon TL senin yaşadığın yerde 50 bin bile değildir , kimin gücü var da o plakayı alacak sat gitsin diyor , hadi ordan cahil 16 2 Yayından Kaldır
Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title