Van Gölü'nde yüzen canlıyı canavar sanan vatandaşlar gerçeği öğrenince hayal kırıklığına uğradı - Haberler
Haberi Paylaş

Van Gölü'nde yüzen canlıyı canavar sanan vatandaşlar gerçeği öğrenince hayal kırıklığına uğradı

İhlas Haber Ajansı / Yılmaz Sönmez - Haberler | Güncel

Dünyanın en büyük sodalı gölü olan Van Gölü'nde yüzen canlıyı canavar sanan vatandaşlar, büyük heyecan yaşadı. Ancak kıyıya yaklaşınca canavar sanılan şeyin yaban domuzu olduğu anlaşılınca heyecan yerini hayal kırıklığına bıraktı.

Van'da sabah saatlerinde işe giden vatandaşlar, Van Gölü'nün açıklarında esrarengiz bir cisim fark etti. Daha sonra araçtan inen vatandaşlar, yüzen cismin karaya yaklaştığını görünce büyük heyecan yaşadı.

VAN GÖLÜ CANAVARINA BENZETTİ

Vatandaşlar, gördükleri cismi efsane haline gelen Van Gölü Canavarına benzetti. O anları cep telefon kamerasıyla saniye saniye kaydeden vatandaşlar, karaya yaklaşan cismin yaban domuzu olduğunu fark etti.

VATANDAŞLARI GÖRÜNCE GERİ DÖNDÜ

O esnada karaya doğru yüzden yaban domuzu ise vatandaşları görünce tekrar göle doğru yüzmeye başladı. Yaban domuzu yüzerek kıyıdan uzaklaşırken, vatandaşlar ise yaşadıkları şoku atlattıktan sonra yollarına devam ettiler.

İhlas Haber Ajansı / Yılmaz Sönmez - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (2)
Sinan Koçak:Bence bir gün herkes görecek canavarı ben gördüm Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
Şerafettin Şeker:tüh desenen tamda canavarı gördük diceklerdi devamlı canavar gördük diye konuşanlar manda sığır domuz ları yüzerke gördüklerini herkes biliyo kimse yemiyo Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title