İzmit Körfezi'nde binlerce ölü denizanası kıyıya vurdu! Vatandaşlar endişeli, nedeni ise bilinmiyor - Haberler
Haberi Paylaş

İzmit Körfezi'nde binlerce ölü denizanası kıyıya vurdu! Vatandaşlar endişeli, nedeni ise bilinmiyor

Demirören Haber Ajansı / Ergün Ayaz - Haberler | Güncel

Kocaeli'nin Başiskele ilçesindeki sahil şeridi adeta ölü denizanalarıyla kaplandı. Yaklaşık bir haftadır binlerce denizanasının kıyaya vurduğu ilçede, vatandaşlar endişe içerisinde. Yaşanan toplu ölümlerin nedeni ise henüz bilinmiyor.

İzmit Körfezi'nin Başiskele ilçesi sahil şeridinde binlerce ölü denizanası kıyıya vurdu. Sahil şeridinde yürüyen ve bisikletleriyle gezen vatandaşlar, kıyıya vuran denizanalarına baktı.

İzmit Körfezi'nde binlerce ölü denizanası kıyıya vurdu

ÖLÜ DENİZ ANALARI BİR HAFTADIR KIYIYA VURUYOR

Yaklaşık bir haftadır ölü deniz analarının yavaş yavaş kıyıya vurduğunu söyleyen Yalçın Şen, "Sabah erken saatlerde bisiklet sürmek için sahil şeridinden gitmeye başladık. Sahilde ölü denizanaları dikkatimizi çekti. Geçen seneye nazaran müsilaj olayından sonra biraz daha fazlalaştı.

İzmit Körfezi'nde binlerce ölü denizanası kıyıya vurdu

VATANDAŞLAR ENDİŞELİ

Diğer sahillerde de denizanaları gördük. Fakat son bir haftadan itibaren yavaş yavaş ölü denizanaları kıyıya vurmaya başladı. Bu sabah bu kadar ölü denizanası yoğunluğu ile ilk kez karşılaştık. Ölüp kıyıya vurması bizi endişelendiriyor." dedi.

İzmit Körfezi'nde binlerce ölü denizanası kıyıya vurdu

Demirören Haber Ajansı / Ergün Ayaz - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title