Sayın Valimiz Mehmet Makas, Erzincan OSB'deki Bazı İşletmeleri Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu. - Haberler
Haberi Paylaş

Sayın Valimiz Mehmet Makas, Erzincan OSB'deki Bazı İşletmeleri Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu.

Sayın Valimiz Mehmet Makas, Erzincan OSB'deki Bazı İşletmeleri Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu.
Habermetre - Haberler | Toplum

Sayın Valimiz ve beraberindeki Erzincan Milletvekilleri Sayın Süleyman Karaman ve Sayın Burhan Çakır ile birlikte Erzincan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Et Süt Kurumu Erzincan Tavuk Kombinası, Tarım Kredi Birlik Süt ve Süt Ürünleri Fabrikası, ERA Çevre Teknolojileri AŞ ve Enkay...

Sayın Valimiz ve beraberindeki Erzincan Milletvekilleri Sayın Süleyman Karaman ve Sayın Burhan Çakır ile birlikte Erzincan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Et Süt Kurumu Erzincan Tavuk Kombinası, Tarım Kredi Birlik Süt ve Süt Ürünleri Fabrikası, ERA Çevre Teknolojileri AŞ ve Enkay Moda Konfeksiyon San. Ltd. Şti'ye ait Kot Pantolon Fabrikası inşaat alanını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Yardımcısı Mehmet Deniz Arabacı ile OSB Müdürü Ömer Faruk Nayman'ın da eşlik ettiği ziyarette, işletmelerin üretim ve imalat bölümlerini de gezen Sayın Valimiz ve beraberindekiler, yetkililerden bilgiler aldılar.

Habermetre - Son Dakika Haberleri

Süleyman Karaman, Burhan Çakır, Erzincan, Tarım, Toplum, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title