Outriders PC için Xbox Game Pass'te çıkışı onaylandı - Haberler
Haberi Paylaş

Outriders PC için Xbox Game Pass'te çıkışı onaylandı

Outriders PC için Xbox Game Pass'te çıkışı onaylandı
Haberler.com / Yakupcan Aydemir - Haberler | Gamegar

Windows mağazası sürümü Steam ile çapraz oynamayı destekleyecektir.

Outriders, Nisan ayında Xbox Game Pass'e bir ekti, çünkü lansanda abonelik hizmetine katılan ilk gişe rekorları kıran üçüncü taraf oyundu. Yine de bu sadece konsola çıkış yapmıştı. PC'dekilerin oyunu Steam'de normal şekilde satın almaları gerekiyordu.

Ancak beklemeye karar verirseniz, Outriders nikayet 19 Ekim'den itibaren kütüphaneye katılarak Microsoft'un abonelik hizmetinin PC sürümüne geçti. Bu, Microsoft Store'dan da satın alınabileceği anlamına gelir, ancak bu yeni sürümün hepsi Steam ile çapraz oynamayı destekler. Bu arada, oyunu Xbox'ta oynadıysanız, konsol ve Windows (Steam hariç) sürümleri arasında ilerleme aktarabilirsiniz.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Hala çok yaygın bir senaryo olmasa da, Back 4 Blood geçen hafta PC için Xbox Game Pass'te çıkış yapmıştı ve her zamanki tam lansman fiyatının önüne geçmeden zombileri öldürmenin bir yolunu sundu. Tabii ki, yaklaşan Halo Infinite ve Forza Horizon 5, birinci taraf Microsoft oyunları olmak üzere abonelik hizmetinde ilk gün başlatılacak.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title