Mucize Aşk oyuncuları! Mucize 2 Aşk hangi kanalda? Mucize 2 Aşk nerede çekildi? - Haberler
Haberi Paylaş

Mucize Aşk oyuncuları! Mucize 2 Aşk hangi kanalda? Mucize 2 Aşk nerede çekildi?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Mucize Aşk oyuncuları! Mucize 2 Aşk hangi kanalda? Mucize 2 Aşk nerede çekildi?

Senaristliğini ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'ün üstlendiği yapımlardan biri olan Mucize filmi hakkında Mucize Aşk oyuncuları kim? Mucize 2 Aşk nerede çekildi? sorularına yanıt arandı. Mucize Aşk filmi, doğunun bir dağ köyünde yaşayan engelli bir genç olan Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin'in yaşama tutunma hikâyesi ele alınıyor. Peki, Mucize 2 Aşk filmi konusu nedir? Mucize 2 Aşk hangi kanalda?

Mucize 2 Aşk nerede çekildi?Mucize Aşk oyuncuları kim? sorusunun yanıtı merak ediliyor. 2019 yapımı "Mucize 2 Aşk" Pazartesi akşamı TV'de ekrana gelecek. Peki, Mucize 2 Aşk filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler? Mucize 2 Aşk oyuncuları ve konusu hakkında detaylı bilgi... Mucize 2 Aşk hangi kanalda?

Mucize 2: Aşk, bu akşam Show TV'de.

Mucize 2 Aşk, 2015 yapımı Mucize filminin devamı niteliğinde. İlk film izleyicisini, 1960'lı yıllara götürüyor ve darve sürecinin etkilerini fakir halk üzerinden gösteriyordu. Başrolüne ise Mert Turak ile Talat Bulut'u alıyordu. Şimdi ise Mucize Aşk filmiyle Doğu'da yaşayan engelli bir genç olan Aziz'in sevgiyi keşfetmesi konu ediniliyor. Aziz ve Mızgin, görücü usulüyle evlendirilirler. Böylece ikili birlikte yaşama tutunma mücadelesi verecektir.

Mucize 2 Aşk filminde; Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz, Erdal Özyağcılar, Şenay Gürler, Sinan Çalışkanoğlu, Mahsun Kırmızıgül, Melis Sezen, Levent Sülün, Deniz Oral, Sera Tokdemir, Deniz Özerman, Meray Ülgen, Suna Selen, Erol Aksoy, Metin Yıldız, Nazmi Kırık, Zekeriya Karakaş, Hakan Can Kargidanoğlu, Dilek Denizdelen, Berivan Kahraman, Berna Sülün ve Ali Sürmeli, Erol Demiröz, Meral Çetinkaya, Ayda Aksel gibi isimler rol alıyor.

"Mucize 2 Aşk" filminin çekimleri İzmir'in Foça ilçesi ve Kars'ta tamamlandı. Çekimlerin önemli bölümü, Foça'ya bağlı Yenifoça Mahallesi'nde gerçekleştirildi. Bazı sahneler için bölgedeki adalar, ilçe merkezindeki Marsilya Meydanı da kullanıldı. Filmde, Marsilya Meydanı'na kurulan çiçekçi ve seyyar pazar tezgahları, taş duvarlara asılan eski sinema afişleri ise dönemin havasını hissettiriyor.

Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, New York'ta Beş Minare, Vezir Parmağı, Mucize filmlerinden sonra Mahsun Kırmızıgül'ün altıncı filmi olan Mucize Aşk 2, yönetmenin şu ana kadar en iyi açılış yapan filmi oldu.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title