Karizma günü mesajları ve sözleri! 20 Ekim Dünya karizma gününe özel mesajlar ve sözler nelerdir? - Haberler
Haberi Paylaş

Karizma günü mesajları ve sözleri! 20 Ekim Dünya karizma gününe özel mesajlar ve sözler nelerdir?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Karizma günü mesajları ve sözleri! 20 Ekim Dünya karizma gününe özel mesajlar ve sözler nelerdir?

Bugün 20 Ekim Dünya Karizma günüdür. Dünya karizma gününe özel birbirinden güzel sözler ve mesajlar nelerdir araştırılıyor. Sizler için en güzel karizma mesajlarını, karizma sözlerini derledik. Haberimizden karizma mesajlarına ulaşabilirsiniz...

Dünya karizma gününde karizma sözleri nelerdir araştırılıyor. En güzel karizma mesajları, en iyi karizma sözleri, dünya karizma sözleri ve mesajları... Hepsine haberimizden bakabilirsiniz...

Karizma, başkalarına bağlılığa ilham verebilecek cazip veya çekici kişiler için kullanılan bir ifadedir. Sosyoloji, siyaset bilimi, psikoloji ve yönetim bilim adamları, olağanüstü görülen bir tür liderlik terimini ayırırlar; bu alanlarda "karizma" terimi, "değerlere dayalı, sembolik ve duygu yüklü lider sinyalleri" kullanan belirli bir lider tipini tanımlar.

Sosyal medyada trend haline gelen ve her yıl sosyal medya platformları Twitter, Facebook, İnstagram'dan yapılan paylaşımlarla kutlanan bir gündür.

Dünya Karizma Günü, her yıl 20 Ekim günü sosyal medya platformları Twitter, Facebook, İnstagram'dan yapılan paylaşımlarla kutlanan bir gündür.

- Karizma erkekler, hep üzülür. Karizma merhametten gelir, gülüşten, bir bakıştan gelir.

- Karizma denilince akla bir isim gelir, onun gözleri gök mavi, saçları güneşten sarıdır, ismi Mustafa Kemal'dir! Dünya Karizma Günü Kutlu Olsun.

- Gördüğüm en büyük karizma

Sen bu işe karışma

Dersine iyi çalış

Sakın sınıfta kalma...

- Bugün benim günümmüş arkadaşlar. Dünya Karizma Günümüz kutlu olsun!

- Karizma denilen şey her zaman yakışıklılık demek değildir, içten gelir doğuştan olması gerekir, estetik kabul etmez. 20 Ekim Dünya Karizma Günü'müz kutlu olsun.

- Karizma denilince akla ilk o gelir

Türkiye'nin gururu şanlı Emir

Kim ne derse desin adamın dibidir

Bunu da bilen bilir...

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title