Yüksek gelen hesap yüzünden başlayan tartışma cinayetle sonuçlandı - Haberler
Haberi Paylaş

Yüksek gelen hesap yüzünden başlayan tartışma cinayetle sonuçlandı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Kağıthane'de bir müzikholde 1700 lira gelen hesap yüzünden çıkan kavgada iş yeri sahiplerinden Zeki Dursun'u öldüren şüpheli yakalandı. Şüpheli, poliste verdiği ifadesinde fazla hesaba itiraz ettiğinde hakarete uğradığını, darbedilmeye çalışıldığını öne sürdü. İş yeri sahibi Zeki Dursun'un olay sırasında bacağından vurulduğu ancak kurşun atardamara geldiği için kan kaybı sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

Kağıthane, Merkez mahallesinde bulunan bir müzikholde 16 Ekim'de meydana gelen olayda Murat D. eğlenmek için gittiği mekanda hesap yüzünden çalışanlarla tartıştı. Görgü tanıklarının ifadelerine göre 1700 liralık hesaba itiraz eden Murat D. yaşanan itiş kakışın ardından hesabı ödeyerek mekandan ayrıldı.

Ancak aradan bir kaç saat sonra geri gelen Murat D, daha önceden de tanıdığı iş yeri sahibiyle görüşmek istediğini, olay sırasında hakarete uğradığı için kendisinden özür dilenmesini istedi. Ancak yeniden başlayan kargaşa sırasında bir anda silahını çeken Murat D. bir el ateş etti. Kurşun bu sırada karşısında bulunan işyeri sahibi Zeki Dursun'un bacağına isabet etti. Şüpheli, işyeri çalışanlarının müdahalesi sonucu olayda kullandığı tabancayı atarak hızla kaçtı.

Olayın ardından hastaneye kaldırılan Zeki Dursun'un bacağına isabet eden kurşunun atardamarını parçaladığı belirlendi. Aşırı derecede kan kaybettiği tespit edilen Zeki Dursun yapılan tüm çabalara rağmen hayatını kaybetti.

Polisin yaptığı çalışmanın ardından şüpheli Murat D., Kağıthane, Gürsel mahallesinde yolda yürürken gözaltına alındı. Cinayet Büro Amirliğine getirilen şüpheli Murat D. olayın 1700 liralık hesaba yaptığı itiraz sonucu çıkan Kavga sırasında meydana geldiğini söyledi. Daha önceden 20 kez polise geliş kaydı bulunan Murat D. poliste verdiği ifadesinde "Bana hakaret etmişlerdi. Onlardan özür dilemelerini istediğimde yeniden beniz üzerime geldiler" dediği öğrenildi. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli adliyeye sevk edildi.

Yüksek gelen hesap yüzünden başlayan tartışma cinayetle sonuçlandı

Yüksek gelen hesap yüzünden başlayan tartışma cinayetle sonuçlandı

Demirören Haber Ajansı / Ali Aksoyer - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
erman genç :İçki içenden içki satandan ne hayır gelecek işte, mezar ve hapis bakalım aileleri çocukları nasıl etkilenecek,, Ailen ile otursan muhabbet edip çay içsen kesmiyor değilmi,, İçki Zina haram olan şeye arayın mutlulukları siz devam edin belki yakalarsınız mutluluğu Cevap Yaz 4 24 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title