Elkızı ne zaman başlayacak? Elkızı konusu, oyuncuları? - Haberler
Haberi Paylaş

Elkızı ne zaman başlayacak? Elkızı konusu, oyuncuları?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Elkızı ne zaman başlayacak? Elkızı konusu, oyuncuları?

Sevda Erginci'nin başrollerinde olduğu FOX TV'de yayınlanacak olan Elkızı dizisi için geri sayım sürüyor. İlk tanıtımı yapılan dizinin yayın tarihi merak konusu oldu. Peki, Elkızı ne zaman başlayacak? Elkızı ne zaman başlayacak? Elkızı konusu nedir? Elkızı oyuncuları kimler?

Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk ve Sedef Avcı'nın yer aldığı FOX TV'nin yeni dizisi El Kızı dizisinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Peki, Elkızı ne zaman başlayacak? Elkızı konusu nedir? Elkızı oyuncuları kimler? İşte detaylar haberimizde...

Sevda Erginci'nin hayat vereceği Ezo isimli genç bir kızın annesinin kaderini yaşaması ve intikamını alması dizinin ana konusu olacak. Projede Erginci'nin yanı sıra Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Fırat Doğruloğlu, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler yer alıyor.

Sevda Erginci'nin canlandıracağı Ezo isimli genç bir kızın annesinin kaderini yaşaması ve intikamını alması dizinin ana konusu olacak.

Elkızı ne zaman başlayacak? Elkızı konusu, oyuncuları?

"Gemi su almaya başladığı gün, ilk "El kızı"nı attılar aşağı.."

Biz çok mutlu bir aileydik. Annem babamın gözünün bebeğiydi. Gelini değil kızıydı babaannemin. Bir tanesiydi bütün sülalenin. Sonra bir gün babam başka bir kadını sevdi. Doğurduğu çocuğa kadar onların, annemse elin kızı oldu birden. Gemi su almaya başladığı gün ilk anemi attılar gemiden.

Annesinin kaderini yaşarmış kızlar. Ama bilmedikleri bir şey var. Kaderimi annemden, kanımı babamdan almışım ben. Annem gibi kendime kıymam.

Ne diyordu sahi türküde? "Duvarda elek mi olur? Elkızı melek mi olur?"

Eee madem "Elkızı"yız, türkülere konu olmuş namımız, hakkını vermek lazım.

Ben şimdi o beni attıkları gemiyi cayır cayır yakmaz mıyım?

Elkızı yakında FOX'ta!

Elkızı dizisi 23 Ekim Cumartesi saat 20.00'de FOX TV izleyicisiyle buluşacak.

Ezo'nun acı dolu hayat hikayesini ekranlara taşımaya hazırlanan dizide Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Alayça Öztürk, Fırat Doğruloğlu, Nur Yazar, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler rol alıyor.

YAPIM ŞİRKETİ: NTC MEDYA

YAPIMCI: MEHMET YİĞİT ALP

YÖNETMEN: FERİDE KAYTAN

SENARYO: HİLAL YILDIZ

OYUNCULAR:

SEVDA ERGİNCİ,

FİKRET KUŞKAN,

PERİHAN SAVAŞ,

İSMAİL EGE ŞAŞMAZ,

MÜNİR CAN CİNDORUK,

SEDEF AVCI,

TOPRAK SAĞLAM,

FIRAT DOĞRULOĞLU,

ÇAĞLA ŞİMŞEK,

SİNAN ARSLAN,

PELİNSU ÇİLELİ,

MACİT KOPER

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title