Güvenlik görevlisi tekvandocu çıkınca kavga kısa sürdü

Güvenlik görevlisi tekvandocu çıkınca kavga kısa sürdü

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde bulunan bir sitede, sokağa çıkma yasağına rağmen top oynadıkları belirtilen 2 genç ile güvenlik görevlisi arasında kavga çıktı. Güvenlik görevlisinin tekvandocu olması nedeniyle 2 genci kısa sürede etkisiz hale getirdiği öğrenildi.

İstanbul Esenyurt'taki bir sitede yasağa rağmen eve girmeyen ve top oynamaya devam eden 2 genç ile sitenin güvenlik görevlisi arasında sözlü olarak başlayan tartışma, kavgaya dönüştü.

TOPU GÜVENLİK GÖREVLİSİNE FIRLATTILAR

Sitede devriye gezen motorlu güvenlik görevlisinin top oynayan gençlere yasağı hatırlatarak evlerine gitmelerinin söylemesinin ardından gençlerden birinin ayağındaki topu, güvenlik görevlisine doğru attığı ve olayın buradan sonra başladığı görüldü.

KAVGA KISA SÜREDE BİTTİ

Kısa süre sonra yumruklu kavgaya dönüşen tartışma, güvenlik görevlisinin tekvando sporuyla ilgilenmesi nedeniyle kısa sürdü. Güvenlik görevlisi, kısa sürede gençleri etkisiz hale getirerek, ayakta kalmayı başardı. Kavga sonrasında gençlerin bahçeden ayrılarak evlerine gittikleri görüldü.

Güvenlik görevlisi tekvandocu çıkınca kavga kısa sürdü

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (4)
BOZKURT ERGENEKON : GÜVENLİK DEDİĞİN BÖYLE OLUR.HADSİZE HADDİNİ BİLDİRİRSİN,KONU KAPANIR,GİDER.
FAKIR VATANDAS: ellerine sağlık ne idi o sol kroşeler. 3 gün adam kendine gelemez. Cahillik kötü ama cahilliğin eyleme dönüşmesi çok daha kötü.
TEKİN TÜTÜNCÜ: Birde eğitimli olacak, kafasına değil organa vur ki kendi başın ağrımasın.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title