Güven Hokna'dan Gökçe Bahadır'a Ağır Sözler

Güven Hokna'dan Gökçe Bahadır'a Ağır Sözler

Haberler.Com - Haberler | Magazin

Usta oyuncu, Bahadır'ın 'Kayıp Şehir'deki rolü için kötü kadın oynamak zordur. Özellikle de sürtük oynamak çok zordur. İnsanı bitiriler." dedi.

Oyuncu Güven Hokna, 'Yaprak Dökümü' dizisinde kızını canlandıran Gökçe Bahadır için ağır eleştirilerde bulundu. Bir magazin programında konuşan Güven Hokna, 'Yaprak Dökümü' dizisinde kızını canlandıran Gökçe Bahadır için şunları söyledi:

"SÜRTÜK KADIN OYNAMAK ZORDUR"

"Kendi kişiliğini anlatım olarak Gökçe'yi yadırgadığımı söyleyebilirim. Ali Sunal Gökçe'yi istemeye gittiğinde ikinci annesi olarak yanındaydım. Çok da severim Gökçe'yi ama yanlış adımlar attı. Keşke bir yerlere tamamen oyunculuğuyla, efendiğiliyle, dürüstlüğüyle gelseydi. Tamam gençtir mini etekler giyer, açık bluzler giyer ama bunlar çok tehlikeli sular. Küçük küçük açılmalar küçük küçük yanlışlar büyür ve kocaman olur. Sonra seni böyle kabul ederler, bitirirler. (Kayıp Şehir'deki performansı için) Kötü kadın oynamak zordur. Özellikle de sürtük oynamak çok zordur."


Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (18)
NUR: Gökçe Bahadır son derece seviyeli, düzgün ve başarıyla sürdürüyor oyunculuğunu. . . . . Bu yaşlı hanım saçmalamış iyice. . Allah akıl fikir, vicdan versin . . .
EAGLE GİRL: Hayırdır inşallah ne diyorsunuz böyle Aman Güven Hanım ağzımızın tadı kaçmasın :)
UĞUR: Bence Gökçe o rolün altından başarıyla kalktı, aksine daha da büyüyerek hatta ben seyretmezdim ama o rolden sonra her gün üzerine bişeyler kattı.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title