Haber : Zsa Zsa Gabor'un Durumu Ağır - Haberler

Haberi Paylaş

Zsa Zsa Gabor'un Durumu Ağır

Zsa Zsa Gabor'un Durumu Ağır

Macar Asıllı Amerikalı Oyuncu Zsa Zsa Gabor'un, Kan Tükürmesi Nedeniyle Yine Hastaneye Kaldırıldığı Bildirildi

Macar asıllı Amerikalı oyuncu Zsa Zsa Gabor'un, kan tükürmesi nedeniyle yine hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Sözcüsü John Blanchette, doktorların, Gabor'un akciğerlerinde oluşan enfeksiyonu tedavi ettiğini, ünlü oyuncunun durumunun ağır olduğunu söyledi. Zsa Zsa Gabor, geçen ay kangren yüzünden sağ bacağının dizden kesilmesinden 8 gün sonra hastaneden taburcu edilmişti.

Gabor'un durumu geçen temmuzda geçirdiği kalça kemiği ameliyatından sonra bozuldu.

"En göz alıcı aktris" kategorisinde, 1958 yılında Altın Küre'yi kazanan Gabor, evlilikleriyle gündemde oldu. Gabor, dokuz evliliğinden ilkini, 1937'de evlenip 1941'de boşandığı, Murat Belge'nin babası Türk siyasetçi Burhan Asaf Belge ile yaptı. Ardından Conrad Hilton ile evlenen Gabor'un bu evlilikten tek çocuğu Francesca Hilton doğdu.

Zsa Zsa Gabor'un 1949 yılında evlenip 1954 yılında boşandığı George Sanders, 1970 yılında yine kendi gibi aktris olan ablası Magda Gabor ile evlendi. Prens Frederic von Anhalt ile 1986 yılından bu yana evli olan aktris, Anhalt Prensesi unvanını da taşıyor. - LOS ANGELES

AA / Güncel

Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title