Haberler

Zincir markette Osmanlı kavgası

Güncelleme:

Zincir marketlerden birinin şubesinde, yaşlı bir kadın ile genç arasında Osmanlı-Türkiye Cumhuriyeti tartışması yaşandı. Cep telefonuyla kaydedilen tartışmada genç, "Burası Osmanlı'nın toprakları" diyen kadına, "Teyze burası Türkiye Cumhuriyeti. Benim ülkemi benden çalmayacaksınız" diye bağırdı.

Zincir marketlerin bir şubesinde bir kadın ile genç arasında "Osmanlı" tartışması yaşandı. Genç, "Burası Osmanlı'nın toprakları." diyen kadına bağırarak, "Teyze burası Türkiye Cumhuriyeti. Benim ülkemi benden çalmayacaksınız." dedi.

"BURASI OSMANLI TOPRAKLARI"

Zincir marketlerin bir şubesinde bir kadın ile genç arasında yaşanan tartışma ilginç anlara sahne oldu. Elinde telefonla kayıt yapan kadın tartıştığı gence, "Burası Osmanlı toprakları" diye çıkıştı.

"BURASI TÜRKİYE, ÜLKEMİ BENDEN ÇALAMAYACAKSINIZ"

Kadının sözlerine sinirlenen genç, bağırmaya başladı. Genç, "Teyze burası Türkiye Cumhuriyeti. Benim ülkemi benden çalmayacaksınız." sözleriyle bağırdı.

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Güncel

Osmanlı Güncel Haberler

500

Yorumlar (96)

BLACK LİON:

OSMANLI NEDİR BE OSMANLIMI KALDI .VAROLSUN LAİK TÜRKİYE CUMHURİYETİ....

456
1102
yanıtYanıtla
Kadir İnce:

Biz zaten Osmanlı nın devamıyız ne boş konuşuyon

yanıt147
yanıt47
CEZA :

Beyin lazım sana kesin B. lion şakası o tartışma olan markette satılıyor tezelden gidip kendine beyin al

yanıt4
yanıt3
CEZA :

Turgut aydın.. TC kurulurken sınırlarımız belli idi misakı milli.. sen musul ve kerkükü almak için nasıl bir çaba sarfettin. . ben hatırlatayım ama bizim ülkümüz değişmedi biz türküz ve sınırlarımız tarşihte belirlenmiş sınırlardır. gün gelir bize dönerler merak etme. bak israile nasılda ülküsüne sahip çıkıyor 7 bin yıl geçmiş ama arzı mevudu yaşatıyorlar vadedilmiş topraklarımızı alacağız diyorlar .. karşılarında ise tek millet Türkler.

yanıt7
yanıt3
ahyed yıldız:

Çocuk cahil teyze haklı…

912
394
yanıtYanıtla
Turgut Aydın:

Balkanlarda ve hicaz bölgesinde kaybedilen topraklara gidin sahip çıkarsınız belki oralarda osmanlı toprağıydı bir zamanlarr

yanıt121
yanıt177
Şerif Ali:

Teyzenin yardımlarını kes iki günde cumhuriyet diye nara atmaya başlayacak.

yanıt128
yanıt194
Özgür Sevindik:

600 yıllık bir imparatotluğu 1923 ten sonra bir masal zanneden ve bunu aşılayanlar umarimki birgün gercekler günyüzüne çıkınca yaptiklari sürgün ve zulmün aynısını yaşarlar

367
120
yanıtYanıtla
Özgür VATAN:

Özgür Sevindik:Zaten masal

yanıt8
yanıt3
Marko Apostolidis:

oğlanın ağzına sağlık

101
291
yanıtYanıtla
Tüm 96 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title