Haberler

Yılın Su Yalıtım Ürünü Btm'den

Güncelleme:

Yalıtım sektörünün "en iyileri" seçildi. Sektörün nabzını tutan Yalıtım dergisi tarafından düzenlenen yarışmada BTM, Yılın Su Yalıtım Ürünü kategorisinde ödülün sahibi oldu.

B2B Medya Yayın Grubu tarafından yayınlanan Yalıtım dergisinin bu yıl 14.'sünü düzenlediği "Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2016"nın kazananları belli oldu. Yalıtım sektörünün lider firması BTM, BituProof Temel Bohçalama Sistemi ile 'Yılın Su Yalıtım Ürünü' ödülünü kazandı. BTM BituProof Temel Bohçalama Sistemi hem seçici kuruldan tam not alırken hem de derginin okurları arasında yaptığı ankette yılın en iyi su yalıtım ürünü olarak seçildi. Yarışmada dereceye girenlere ödülleri Yapı İstanbul Fuarı'nda düzenlenen törenle verildi. BTM'nin ödülünü Yurtiçi Satış ve Pazarlama Müdürü Umut Ceylan aldı.

TEMELDEN SU YALITIMIYLA GÜVENLİ KENTSEL DÖNÜŞÜM

BTM BituProof Sistemi'nin, yapılaşmanın yoğun olduğu kent merkezlerinde bitişik nizam vaziyette yapılacak yapıların temellerinde ve kentsel dönüşüm kapsamında yıkılarak yeniden yapılacak binaların temellerinde su yalıtımını pratik, güvenli, uzun ömürlü ve ekonomik bir şekilde çözmek için tasarlandığını söyleyen BTM Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Ürkmez, "BTM BituProof Sistemi bitişik nizam yapıların bulunduğu kesimlerde temel çukuru dik olarak açıldığı ve su yalıtım membranlarının yapıştırılacağı uygun yüzey elde edilmesi gerektiği için dıştan bohçalama sistemlerine göre daha komplike" dedi. Ürkmez, sözlerini şöyle sürdürdü; "Buna ek olarak, iksa sistemine yapıştırılmış olan membranın yapının statik perde duvarına da yapışması, statik perde ile su yalıtım membranı arasında tam yapışmanın sağlanması ve böylelikle tam geçirimsiz bir sistem elde edilmesi yakın bir zamana kadar mümkün olamamaktaydı. BTM BituProof Sistemi, tüm bu zorlukları elimine ederek uygulamada sağladığı kolaylıklara ek olarak gerek temel tabanında, gerekse perde duvarda dökülen taze betona mükemmel bir yapışma sağlayarak tam bir su geçirimsizlik elde edilmesini olanaklı kılmakta."

UYGULAMASI KOLAY VE TASARRUFLU

BTM BituProof Sistemi'nin tasarruflu olmasınını yanı sıra uygulama kolaylığı bakımından da avantaj sağladığını dile getiren Ürkmez, "Üzerine dökülen taze temel radye ve perde betonuna kendiliğinden yapışır. Koruma betonuna gerek kalmaz. BituProof uygulandıktan sonra üzerine temel çelik donatısı döşenir ve beton üzerine doğrudan dökülebilir" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Umut Ceylan İstanbul Ürkmez Güncel Haberler

Merkez Bankası faizi yüzde 50'de sabit tuttu

Merkez Bankası faizi yüzde 50'de sabit tuttu

TFF'nin yeni yönetiminde deprem! Bayram Saral seçimden 5 gün sonra görevinden istifa etti

TFF'nin yeni yönetiminde deprem! Bayram Saral seçimden 5 gün sonra görevinden istifa etti

Rus moto vlogger Tatyana Ozolina, Muğla'da geçirdiği kazada hayatını kaybetti

Rus moto vlogger Tatyana Ozolina, Muğla'da geçirdiği kazada hayatını kaybetti

Bakmadan Geçme

Devlet Bahçeli Sinan Ateş davası hakkında ne dedi? Devlet Bahçeli son açıklama! Prens 3. sezon ne zaman? Prens nerede yayınlanıyor? Prens 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Stefan Savic kimdir, kaç yaşında ve nereli? Trabzonspor'a Stefan Savic transfer olacak mı? Stefan Savic hangi takımlarda oynadı? Rams Başakşehir- La Fiorita maçı ne zaman? Başakşehir- La Fiorita maçı saat kaçta, hangi kanalda? HPV aşısı sağlık ocağında yapılıyor mu? Sağlık ocağında HPV aşısı olunur mu? HPV aşısı ücretsiz mi? HPV aşısı nerelerde, kimlere ücretsiz? Faiz sabit kalırsa altın ne olur? Faiz sabit kalırsa altın düşer mi? Faiz sabit kalırsa dolar, euro artar mı? MB döviz kuru! Temmuz ayı faiz kararı ne oldu? MERKEZ BANKASI TEMMUZ AYI FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ? Merkez Bankası faiz oranı geçen aydan farklı mı? Temmuz ayı faiz oranı sabit mi kaldı? MERKEZ BANKASI FAİZ KARARI AÇIKLANDI! Temmuz ayı faiz oranı sabit mi? MB faizi arttırdı mı? Baraj doluluk oranı 23 Temmuz | Baraj doluluk seviyesi nedir? İSKİ baraj doluluk oranı yüzde kaç? MASTERCHEF AŞURE TARİFİ l Masterchef aşure tarifi nedir? Aşure tarifi nasıl yapılır? Akın Akınözü annesi kim? Akın Akınözü annesi Özlem Akınözü kimdir? Akın Akınözü annesi kaç yaşında, neden vefat etti? Ferhat Gündoğdu kimdir? TFF Hakem Kurulu Başkanı kim oldu? Ferhat Gündoğdu kaç yaşında, nereli? Lugano-Fenerbahçe maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Lugano-Fenerbahçe maçı şifresiz mi?
Olimpiyatlara günler kala skandal olay! Turist kadın kebapçıda toplu tecavüze uğradı, ülke alarmda

Olimpiyatlara günler kala skandal olay! Turist kadın kebapçıda toplu tecavüze uğradı, ülke alarmda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title