Yeniden Guus Hiddink İlk İdmanını Yaptırdı - Haberler
Haberi Paylaş

Yeniden Guus Hiddink İlk İdmanını Yaptırdı

Demirören Haber Ajansı - Güncel
Yeniden Guus Hiddink İlk İdmanını Yaptırdı

Belek'teki Kempinski Otel'de 15 gün kamp yapacak Anzhi Makhachkala 1.5 yıllık sözleşme imzalayan Guus Hiddink, takımının bulunduğu otelde futbolcularla tanıştı.

Hollandalı TEKNİK ADAMIN TAKIMI ANZHI, BELEK'TE ÇALIŞYOR

ROBERTO CARLOS SEMİH'İ ANZHİ'YE İSTİYOR

Belek'teki Kempinski Otel'de 15 gün kamp yapacak Anzhi Makhachkala 1.5 yıllık sözleşme imzalayan Guus Hiddink, takımının bulunduğu otelde futbolcularla tanıştı. Hollandalı teknik adam Hiddink, yeni takımıyla ilk antrenmanına otelin tesislerinde çıktı. Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Roberto Carlos ve Kamerunlu dünyaca ünlü yıldız futbolcu Samuel Eto'o nun da aralarında bulunduğu sporcularla yakından ilgilenen Hiddink, takıma kondisyon ağırlıklı idman yaptırdı. Antrenman öncesi sahada futbolcularla kısa bir konuşma yapan Hiddink, idmanda da futbolculara sık sık uyarılarda bulundu.

ROBERTO CARLOS: "BAŞKANIMA SELAM"

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Roberto Carlos, antrenman öncesi gazetecilerin Aziz Yıldırım'ın tutuklanmasına ilişkin sorulara cevap verdi. Aziz Yıldırım'ın şike soruşturması kapsamında ceza evinde tutulmasına çok üzüldüğünü belirten Carlos, "Umarın en kısa zamanda çıkar. Buradan sizin aracılığınızla selam gönderiyorum" dedi.

Fenerbahçe'deki en iyi arkadaşının Semih olduğunu da kaydeden Carlos, "Semih ile sürekli görüşüyorum. Semih'i transfer etmek için yöneticilerle görüştüm. Gelecek yıl Semih ile birlikte aynı takımda oynayabiliriz" diye konuştu.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Anzhi Makhachkala, Kempinski Otel, Guus Hiddink, Belek, Politika, Güncel, Haberler

title