Haber : Wilma Elles: İkizlerimi Emzdirirken Zayıflıyorum - Haberler

Haberi Paylaş

Wilma Elles: İkizlerimi Emzdirirken Zayıflıyorum

Wilma Elles: İkizlerimi Emzdirirken Zayıflıyorum

Amerika'nın chicago kentinde biri kız diğeri de erkek bebek dünyaya getiren Alman oyuncu Wilma Elles, doğum öncesi aldığı 25 kilodan 23'ünü verdiğini bunu saece bebeklerini emzdirmesi sonucu olduğunu söyledi.

Amerika'nın chicago kentinde biri kız diğeri de erkek bebek dünyaya getiren Alman oyuncu Wilma Elles, doğum öncesi aldığı 25 kilodan 23'ünü verdiğini bunu saece bebeklerini emzdirmesi sonucu olduğunu söyledi.

Kerem Göğüş ile birlikteliğinden 3 kilo 400 gram ağırlığında 'Milat Aristo Kerem' adını verdiği erkek ve 'Melodi Evita Veronika' adını verdiği 2 kilo 500 gram ağırlığında kız bebek dünyaya getiren Wilma Elles, MBC4 kanalının sorularını yanıtladı. Elles, doğumun dizi veya filmler için verilen tatil döneminde olduğunu anlatırken şöyle konuştu:

"Bu yaz bizim için çok önemliydi. Bebekler olduktan sonra aslında yaşamımda her şey değişti. Şimdi çok daha büyük aşk hissediyorum. Çok mutluyum. Fotoğraf çekimleri, röportajlar oldu. Eski hayatıma aslında devam ediyorum ama şimdi daha da heyecanlıyım."

Elles, bebeklerini emzdirdiğini ifade ederken, "Hamilelikte 25 kilo verdim. Şimdi eski kilomdan sadece 2 kilo kaldı. Kiloları sadece emzdirirken kaybediyorum. Çok şaşırtıcı bir şey" diye ekledi.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Amerika Birleşik Devletleri Wilma Elles Kerem Göğüş Bebek Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title