Haberler

Valisi Doğanay, Şavşat'ta İncelemelerde Bulundu

Abone Ol

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Şavşat'ı ziyaret ederek, 2 bin 120 rakımda bulunan Balık Gölü'nde incelemelerde bulundu.

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Şavşat'ı ziyaret ederek, 2 bin 120 rakımda bulunan Balık Gölü'nde incelemelerde bulundu.

Vali Doğanay, ilçe girişinde Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztük, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Aytunç Ünsay, İlçe Emniyet Amiri İsmail Katı, diğer daire amirleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

İlçenin genel durumu ve ilçeye yapılan yatırımlar hakkında Kaymakam Ambarcı ve belediye hizmetleri ile ihtiyaçları ve projelerle ilgili de Belediye Başkanı Öztürk'ten bilgi aldı.

Doğanay, daha sonra Arsiyan Dağı'nın eteğinde bulunan 2 bin 120 rakımlı Balık Gölüne hareket etti.

Yol boyunca aracını durdurup köylülerle ve çobanlarla sohbet eden Vali Doğanay, Balık Gölü'nde incelemelerde bulundu.

Bölgenin güzelliği karşısında adeta büyülendiğini belirten Doğanay, şöyle konuştu:

"Vatandaş nerede biz oradayız. Şavşat ilçemiz bilindiği üzere dünyada en sakin şehirlerimiz arasında yer alan ve bu unvanı almış güzel bir ilçemizdir. Bu ilçede tarım, hayvancılık ve daha değişik kalemlerde çeşitli program ve projeler önemli ölçüde devletimiz tarafından desteklenmektedir. Bu kadar tarihi değerleri ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bu ilçemizde turizmin de en önemli payı alması için elimizden gelen gayreti gösteriyor, bu konuda bizlere gelen projeleri titizlikle inceleyerek bölge halkının hizmetine sunmaya çalışıyoruz."

Bu konuda devletin ve hükümetin önemli çalışmaları olduğunu vurgulayan Doğanay, "Bizler de bulunduğumuz illerde yapacağımız bu çalışmalarla ilimiz ve ilçelerimiz artık göç veren değil, göç alan bir il durumuna gelecek. İlçe merkezi ve köylerinde devletimizin başlatmış olduğu yapımı devam eden veya yarım kalan bütün işler tarafımızdan bir an önce bitirilmesi için gerekli çalışmalar yapılmaktadır." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Güncel

Ömer Doğanay Ahmet Sinan Artvin Şavşat Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

CUMANIN KAZASI OLUR MU? Cuma namazını kaçıran ne olur, kazası nasıl kılınır? İBB 2023 BURSU NE ZAMAN AÇIKLANACAK, açıklandı mı, yatacak mı? İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı sonuçları belli oldu mu? Gelinim Mutfakta Melek kimdir? Gelinim Mutfakta Melek Kural kaç yaşında, nereli? Sürat Kargo Cumartesi açık mı? Sürat Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu, saat kaça kadar açık? AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NE ZAMAN YAYINLANACAK 2023? Anadolu Üniversitesi sınav giriş belgeleri açıklandı mı, nereden alınır? Asgari Ücret Tespit Komisyonu ne zaman toplanır? Asgari Ücret Tespit Komisyonu hangi tarihte toplanıyor? DOĞU EKSPRESİ BİLET FİYATLARI 2023 || Doğu Ekspresi bilet ne kadar 2023, 2 kişilik, 4 kişilik örtülü kuşetli, yataklı ne kadar? Borsa neden düşüyor? 1 Aralık Borsa neden düşer, hisseler neden düşüş gösterir? Çalışan emekliye ikramiye (5000 TL) ne zaman yatacak, yatacak mı? Çalışan emekliye 5 bin TL verilecek mi? Asgari ücret ne zaman belli olacak? Asgari ücret kaç TL, ne kadar olacak 2024? APPLE ZAM GELECEK Mİ, geldi mi, ne zaman geliyor? iPhone 15, 14, 13, zam geldi mi? Ankara Cuma namazı saat kaçta? 1 Aralık Cuma Ankara cuma namaz saati! CUMA MESAJLARI RESİMLİ 2023: 1 Aralık Cuma mesajları yazılı, resimli, kısa, ayetli! Hayırlı Cumalar mesajları! İstanbul Cuma namazı saat kaçta? 1 Aralık Cuma İstanbul cuma namaz saati! TÜİK KASIM AYI ENFLASYON ne zaman açıklanacak, saat kaçta, beklenti ne kadar? 2023 TEFE-TÜFE oranı nedir?
title