Haberler

Vali Ceylan, Gazeteciler ile Bir Araya Geldi

Abone Ol

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Tekirdağ’daki basın çalışanları ile öğlen yemeğinde bir araya geldi.

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Tekirdağ'daki basın çalışanları ile öğlen yemeğinde bir araya geldi.

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Tekirdağ Süleymanpaşa Turizm Otelcilik ve Uygulama Oteli'nde gerçekleştirilen öğlen yemeğinde yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi. Yemeğe basın mensuplarının yanı sıra Vali Yardımcıları Bekir Sıtkı Hanlıoğlu, Lütfullah Gürsoy, Tayyar Şaşmaz, Suat Yıldız ile Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, İl Jandarma Komutanı Albay Şahin Karakaş ve İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın katıldı. Vali Ceylan, Tekirdağ'da yapılan çalışmalar hakkında basın mensuplarına bilgi vererek, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

"Devamlı gazetecilerimizin yanındayız"

Vali Ceylan, yaptığı konuşmada gazetecilerin her zaman yanında olduklarını belirterek, "Tekirdağ ilimizde gerçekten bizler idari olarak devlet olarak, yerel yönetimler ve diğer kurumlarımız ile birlikte ve tabi ki önemli olan bizleri devamlı bilgilendiren, ilimizde olan olaylar ile ilgili olarak anında haber ulaştırmak için gece gündüz çalışan basın mensubu arkadaşlarımızı, gazeteci arkadaşlarımız ile birlikte olmak, onların bugününe ortak olarak kutlamaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Güzel bir uyum içerisinde özellikle çalışan gazeteci arkadaşlarımız ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Valilik Basın Müdürlüğü olarak gerek diğer basın müdürlükleri ile biz gazeteci arkadaşlarımızın haber almadaki hızlılığını ve doğru haber almaya yönelik katkılarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Onların aynı zamanda diğer konular ile ilgili sorunlarında her zaman açık olduğumuzu ve devamlı gazetecilerimizin yanındayız. Bizim için önemli olan görev yaptığımız ildeki hizmetin vatandaşımızın en iyi ve en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktır" ifadelerini kullandı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü anısına toplu fotoğraf çekimi ile program son buldu. - TEKİRDAĞ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Gazeteciler Günü Süleymanpaşa Arslan Yurt Tekirdağ Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

TÜRK İŞ ASGARİ ÜCRET TEKLİFİ 2024: Yeni asgari ücret ne kadar olacak, yüzde kaç artacak? Asgari ücret 16000 mi, 17000 mi oldu? 4 Aralık OKULLAR TATİL Mİ? Yarın (4 Aralık Pazartesi) hangi illerde okullar tatil, hangi şehirlerde okul yok? Yargı YENİ BÖLÜM (74. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Yargı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Çok Güzel Hareketler 2 YENİ BÖLÜM (157. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Kirli Sepeti YENİ BÖLÜM (10. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kirli Sepeti yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Altın Kafes YENİ BÖLÜM (1. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Altın Kafes yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (3 ARALIK PAZAR) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 3 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Erzurumspor - Gençlerbirliği maçı ne zaman? Erzurumspor - Gençlerbirliği maçı hangi kanalda, saat kaçta? Trabzonspor - Kayserispor maçı ne zaman? Trabzonspor - Kayserispor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Mersin Akdeniz hangi parti? Mersin Akdeniz belediye başkanı hangi partiden belediye başkanı seçildi? Kasımpaşa - Gaziantep FK maçı ne zaman? Kasımpaşa - Gaziantep FK maçı hangi kanalda, saat kaçta? Şükrü Sözen kimdir? Şükrü Sözen kaç yaşında, nereli? Şükrü Sözen hayatı ve biyografisi! Asgari ücrete bir zam mı yapılacak? Bu yıl asgari ücrete tek zam mı olacak, neden? Alina Boz hangi dizilerde oynadı? Alina Boz kimdir, hangi yapımlarda yer aldı? Ölümlü Dünya 2 çıktı mı? Ölümlü Dünya 2 yayınlandı mı, nerede çıktı?
title