Haberler

Turgutlu Yatırımları Değerlendirildi

Güncel Haberler

MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Şehnaz Başaran ile Burak Aslay, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin'i ziyaret etti. Ziyarette, ilçede devam eden ve planlanan yatırımlar ile ilgili değerlendirilmelerde bulunuldu.

Manisa Su Ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, hayata geçirdiği projelerle 17 ilçenin de refah seviyesini yükseltmek için mesai harcıyor. Bu kapsamda, Genel Müdür Yardımcıları Şehnaz Başaran ile Burak Aslay, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdür Vekili olarak ilçede göreve başlayan İbrahim Kara da yer aldı. İlçede MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve planlanan projelerin değerlendirildiği görüşmede, vatandaşların refahı için çalışmaların hız kesmeden devam edeceği vurgulandı. Başaran ve Aslay, Turgutlu'da yapılan yatırımların hayırlı olmasını dileyerek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatları doğrultusunda vatandaşa hizmet etmek için çalıştıklarını ifade ettiler. Başaran ve Aslay, ayrıca ilçede Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdür Vekili olarak göreve başlayan İbrahim Kara'ya da hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, başarı dilediler.

TURGUTLU ŞAHA KALKTI

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, ilçelerine yapılan yatırımların önemine değinerek, "MASKİ Genel Müdürlüğü ilçemizin evsel nitelikli atıksularının arıtımı konusunda 46 milyon TL yatırımla atıksu arıtma tesisi inşa etti. 101 Mahalle Projemiz ile köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerimiz altıyla ve üstüyle yenilendi. Dere ıslahları ve temizlik çalışmaları ile taşkın sıkıntılarına karşı önlem alındı. İçme suyu depolarındaki tadilat çalışmaları devam ediyor. İlçemizin trafik çilesine son verecek köprülü kavşak çalışmasında birinci etap bitti, ikinci etap çalışmalar ise kısa bir süre içerisinde başlayacak. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü işbirliği ile ilçemiz kalkınıyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e bizlere vermiş olduğu destek nedeniyle çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Turgay Şirin Turgutlu CEO Güncel Haberler

title