Haberi Paylaş

Sahte doktor olayında astsubay sevgili her şeyi tek tek anlattı! Skandalı kıskançlık ortaya çıkarmış

Güncel Haberler

Türkiye'nin gündemine oturan sahte doktor Ayşe Özkiraz skandalında astsubay sevgili C.T.'nin ifadelerine ulaşıldı. Sahte doktorun diğer sevgilisinin sosyal medyadan kendisine attığı mesajla tüm gerçeği öğrenen astsubay sevgili, durumu hastane yönetimine bildirdi. Daha sonra Özkiraz'la buluştuğunu söyleyen C.T., "Evinin orada buluştuk. Yalan söylediğini itiraf etti" ifadelerini kullandı.

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde kendini çocuk hekimi olarak tanıtıp 1 yıl boyunca ameliyatlara giren, yalanı ortaya çıkınca tutuklanarak cezaevine gönderilen sahte doktor Ayşe Özkiraz (21) skandalında yeni detaylara ulaşıldı. Özkiraz'ın astsubay sevgilisi C.T.'nin ifadeleri ortaya çıktı.

Kanal D'den Ertan Büyükahısha'nın haberine göre, Ayşe Özkiraz, sosyal medya üzerinden astsubay C.T. ile sevgili oldu. Özkiraz, C.T.'ye kendisini Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 6. sınıf öğrencisi olarak tanıttı.

İkili genelde hastane kantininde buluşurken, Özkiraz, C.T.'nin karşısına hep beyaz doktor önlüğüyle çıktı. C.T., bu nedenle Özkiraz'dan şüphelenmediğini söyledi.

Astsubay sevgili C.T., ifadesinde, "Bir gün rahatsızlandım, Ayşem'i aradım. Beni Cerrahpaşa Tıp Fakültesine çağırdı. Doktor önlüğü ve steteskopla karşıladı. Kendisini muayene için randevu alınırken kadın doğum asistanı olarak tanıttı" dedi.

Sosyal medyadan gelen mesajla gerçeği öğrendi! Sahte doktor skandalında astsubay sevgilinin ifadesi ortaya çıktı

C.T., bu sözlerden şüphelense de Özkiraz durumu geçiştirmeyi başardı. Ayşe Özkiraz'ın astsubay sevgilisi tam 15 gün boyunca kulak-burun-boğaz servisinde tedavi gördü. Özkiraz ise gerçek doktor gibi C.T.'yle yakından ilgiliydi. Sevgilisine karşı çok ilgiliydi ve çevresindeki herkes de ona 'hocam' diye hitap ediyordu.

Özkiraz, C.T.'yi "Mezun oluyorum" diyerek okula çağırınca, astsubay sevgilinin şüpheleri arttı. C.T., "Çapa Tıp Fakültesi'nin mezuniyet töreniydi, ancak daha önceden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde öğrenci olduğunu söylemişti. Durumdan şüphelendim. 'Hiç arkadaşın yok mu?' dedim. O da daha fazla şüphelenmemem için partide diğer öğrencilerle fotoğraf çektirdi" dedi. Sonra da sahte doktor Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine taşındı ve Devlet Hastanesi Çocuk Cerrahi Bölümü'nde staj yaptığını söyledi.

Sosyal medyadan gelen mesajla gerçeği öğrendi! Sahte doktor skandalında astsubay sevgilinin ifadesi ortaya çıktı

Kıskançlık, Özkiraz'ın yalanlarını açığa çıkardı. Astsubay sevgiliye bir gün sosyal medyadan bir kişi ulaştı. O kişi, Özkiraz'ın diğer sevgilisiydi. Ayşe Özkiraz'ın yalan söylediğini, doktor olmadığını söyleyen aldatılan sevgili gerçeği ortaya çıkardı. Astsubay C.T., durumu hastane yönetimine bildirdi.

Konuya ilişkin ifadesinde C.T., şunları kaydetti: "Ben önce inanmadım. Bana gösterdiği fotoğraflardan ev adresini buldum. Orada da annesinin ev hanımı, babasının ise kamyon şoförü olduğunu öğrendim. Hemen Özkiraz'ı aradım. Evinin orada buluştuk. Yalan söylediğini itiraf etti."

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Güncel

Ayşe Özkiraz Tekirdağ Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

SÜMBÜLZADE VEHBİ EFENDİ:

Kıskançlık, Özkiraz'ın yalanlarını açığa çıkardı. Astsubay sevgiliye bir gün sosyal medyadan bir kişi ulaştı. O kişi, Özkiraz'ın diğer sevgilisiydi. ŞU CÜMLEYE BAKAR MISINIZ 1 KADIN 2 ERKEĞİ AYNI ANDA İDARE EDİP AYNI ZAMANDA SAHTE DOKTORCULUK OYNUYOR VAY BE

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
mardinli yiğit:

üff amma sıktı bu konu.. atın içeri bu sahtekarı olsun bitsin.

Cevap Yaz210Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title