Haberi Paylaş

Sinan Oğan'dan kendisini yok sayan Erdoğan'a jet yanıt! 14 Mayıs'ı işaret etti

Güncel Haberler

Ata İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisi hakkında söylediği "Beri taraftakini saymaya gerek bile yok." sözlerine yanıt verdi. Erdoğan'a göre milliyetçilerin oyunun çantada keklik olduğunu söyleyen Oğan, "Erdoğan 14 Mayıs'ta çantada ne olduğunu iyi görecektir. Unutma Sn. Erdoğan; cüceyi payız sayarlar" ifadelerini kullandı.

Elazığ'da afet konutları temel atma töreninde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Seçim Kurulu tarafından adaylığı onaylanan üç isim hakkında konuştu. Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce ve Sinan Oğan hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı.

"BERİ TARAFTAKİNİ SAYMAYA GEREK YOK"

Erdoğan, "Bir tarafta bölücülerin yürü Kemal'i var. Öte tarafta gel Muharrem bulunuyor. Beri taraftakini saymaya gerek bile yok. Tabii bir de ömrünün son 40 yılını belediye başkanı, başbakan, cumhurbaşkanı olarak ülkesine ve milletine hizmete adamış, Türkiye'nin demokrasine ve ekonomisine çağ atlatmış bir kardeşiniz var." dedi.

SİNAN OĞAN'DAN YANIT GELDİ

Erdoğan'ın Sinan Oğan için söylediği "Beri taraftakini saymaya gerek bile yok" sözlerine yanıt geldi. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Oğan, "Sevgili Türk milleti, Türk milliyetçileri ve Atatürkçülerin adayı Sinan Oğan için Sn. Erdoğan 'saymaya gerek bile yok' demiş. Bu bakış açısı aslında bunların bilinç altının tezahürüdür. Bunlara göre Türk milliyetçilerinin oyu 'zaten çantada kekliktir' ama Sn. Erdoğan 14 Mayıs'ta çantada ne olduğunu iyi görecektir. Unutma Sn. Erdoğan; cüceyi payız sayarlar" ifadelerini kullandı.

Sinan Oğan'dan kendisi hakkında 'Beri taraftakini saymaya gerek bile yok.' diyen Erdoğan'a yanıt: 14 Mayıs'ta çantada ne olduğunu görecek

Sinan Oğan Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (6)

Okan Kocabas:

Biz varız Sayın Oğan bir oyum var Helal olsun

Cevap Yaz02Yayından Kaldır
Harun Özçelik:

Sen kimsinde sana oy verecegiz bizim oyumuz belli cumhur ittifak

Cevap Yaz40Yayından Kaldır
Cenk Erdiler:

40 yıl yeter..kral çıplak..

Cevap Yaz03Yayından Kaldır
Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title