Haberler

Simge 'Hadi Be'ye Konuştu

Güncelleme:

Emre Saygı'nın hazırlayıp sunduğu, Türkiye'nin ilk interaktif talk show programı "Hadi Be"nin konuğu, ünlü şarkıcı Simge oldu.

Hayli keyifli anların yaşandığı "Hadi Be" canlı yayınında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtlayan Simge , samimi açıklamalarda bulundu.

İLK DEFA GİTTİĞİ AMERİKA'YI ANLATTI

Sevgilisi Ozan Bayraşa ve yakın arkadaşı Ersay Üner ile geçen yıl Amerika'da tatil yapan Simge , ilk defa gittiği ülkeyi nasıl bulduğunu şöyle anlattı: "Amerika tatili çok güzeldi. Los Angeles'ta çok güzel bir evde kaldık. 15 gün oradaydık. 15 günün 1 haftası hem San Francisco hem Las Vegas yaptık Ozan'la."

ARI VE ÇEKİRGE FOBİM VAR

Simge arı ve çekirgeden çok korktuğunu : "Arılardan ve çekirgelerden inanılmaz korkuyorum. Kampta bir çekirge yapıştı üzerime. O da yapıştığı zaman gitmiyor üzerinizden , bilirsiniz. En sonunda biri aldı ve hayatımda hiç unutamadığım travmatik bir durum oldu bende. Bir de arılardan çok korkuyordum. Büyüdükçe arılarla aram daha iyi olmaya başladı ama sonra anladım durumu, arının kendisi değil sesi beni rahatsız ediyormuş." sözleri ile anlattı.

ŞÖMİNEYİ İLK YAKIŞIMDA HERKESİN SURATI SİMSİYAH OLDU

Kısa süre önce taşındığı evindeki şöminenin önünde röportaj veren Simge , şömineyi ilk yakışında yaşadığı talihsizliği şöyle anlattı: "Benim hayatım boyunca hiç şöminem olmadı. Buraya taşındıktan sonra ben tutturdum ve Alper'e dedim ki 'Git odun al, şömineyi yakacağız!' Alper gitti, odun aldı. Yaktık ama o gün lodos varmış! Eve de misafir çağırdık. Herkesin suratı simsiyah oldu. Yoğurt yedik zehirlendik diye, midesi bulananlar falan vardı. İlk açılış mide bulantısı ve zehirlenmeyle gerçekleşti yani. Şimdi hava durumuna bakıp şömine yakıyoruz.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Amerika Birleşik Devletleri Ersay Üner Emre Saygı Güncel Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

ANESTEZİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Anestezi taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! Duru Nayman kimdir? Arda Güler'in sevgilisi Duru Nayman kaç yaşında, nereli? OBP puanı nedir, ne işe yarar? OBP puanı nasıl hesaplanır? Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi!
Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title