Haberler

Şehit Murat Erdem Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi

Abone Ol

Amasya'da mayın patlaması sonucu şehit olan Murat Erdem, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Amasya'da mayın patlaması sonucu şehit olan Murat Erdem, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Yeşilhisar ilçesinde Büyük Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrasında Murat Erdem'in naaşı, ilçe mezarlığına getirildi. Burada ilk olarak Murat Erdem'in hayatı okundu. Ardından Kur'an-ı Kerim ve Türkçe açıklaması okunduktan sonra saygı atışı yapıldı.

Çelenklerin sunulmasının ardından da Şehit Murat Erdem'in fotoğrafı ve Al Bayrak, Vali Mevlüt Bilici ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Ali Demiral tarafından şehidin babası Hasan Emin Erdem'e teslim edildi.

Şehidin babası Hasan Emin Erdem Al bayrağı öperek teslim aldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Murat Erdem Yeşilhisar Hasan Al Amasya Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Resmi Gazete Atama Kararları! Bugünün (11 Aralık) kararları neler? 2724 sayılı Resmi Gazete yeni düzenleme! Telefon ne zaman icat edildi? Telefon mu telgraf mı önce icat edildi? Telefon icat tarihi nedir? 11 Aralık 2023 Resmi Gazete atama kararları! Resmi Gazete bugünün kararları neler? NACİ GÖRÜR İSTANBUL DEPREMİ AÇIKLAMASI NEDİR? İstanbul'un en tehlikeli semtleri, ilçeleri neresi? Naci Görür istanbul depremi için ne dedi? BARAJ DOLULUK ORANLARI 10 ARALIK: İstanbul (İSKİ) baraj doluluk oranları yüzde kaç, İstanbul'un kaç günlük suyu kaldı? İBB İyi Parti Grup Başkan Vekili İBRAHİM ÖZKAN KİMDİR, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Halk TV konuğu İbrahim Özkan biyografisi! YARGI YEKTA DİZİDEN AYRILIYOR MU? Yargı dizisindeki Yekta (Uğur Polat) öldü mü, diziden neden ayrılıyor? Onur Şan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, Urfalı mı, nasıl ünlü oldu? Onur Şan hayat hikayesi ve biyografisi! BUGÜN (11 ARALIK) İSTANBUL'da hava durumu nasıl olacak, yağmur var mı? İSTANBUL 11 ARALIK 5 günlük hava durumu! Bu hafta sonu hava nasıl? 11 ARALIK (YARIN) HAVA DURUMU | İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Hatay haftalık, 5 günlük hava durumu! Yarın hava durumu ne, kaç derece? SURVİVOR 2024 YARIŞMACILARI KİMLER? Survivor 2024 kadrosunda kimler var, oyuncuları belli oldu mu, Turabi var mı? Asgari Ücrette zam pazarlığı başlıyor! Asgari Ücret 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, ne kadar oldu, yüzde kaç arttı? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MUĞLA || Yarın Muğla'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MERSİN || Yarın Mersin'de okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 ANTALYA || Yarın Antalya'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi?
title