Şanlıurfa Kapkaççı Linç Edilmekten Zor Kurtuldu Kapkaççı Linç Edilmekten Zor Kurtuldu - Haberler
Haberi Paylaş

Şanlıurfa Kapkaççı Linç Edilmekten Zor Kurtuldu Kapkaççı Linç Edilmekten Zor Kurtuldu

Demirören Haber Ajansı - Güncel
Şanlıurfa Kapkaççı Linç Edilmekten Zor Kurtuldu Kapkaççı Linç Edilmekten Zor Kurtuldu

Şanlıurfa? da, camı açık bir otomobilde para çantasını alıp kaçan hırsız, çevredeki esnaflar tarafından fark edilerek yakalandı.

Şanlıurfa? da, camı açık bir otomobilde para çantasını alıp kaçan hırsız, çevredeki esnaflar tarafından fark edilerek yakalandı. Yakalanan kapkaççıyı linç etmeye kalkan esnafa ellindeki kırık cam şişesiyle saldıran genç bir fırsatını bulup kalabalığın elinden kaçmayı başardı.

Olay; öğlen saatlerinde Cumhuriyet Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre bankadan para çeken 39 yaşındaki Mehmet Oval, park ettiği otomobil içerisinde arkadaşını beklediği sırada ön koltuğa bırakmış olduğu para çantasını ismi öğrenilmeyen bir kapkaçı tarafından açık cama ellini uzatarak alıp kaçtı. Para çantasının çalındığını fark eden Oval, 'Hırsız var' diyerek bağırması üzerine çevredeki vatandaşlar kaçan hırsızı yakaladı. Para çantası sahibi olan Mehmet Oval, hırsızın elindeki çantasını almaya çalıştığı sırada hırsız genç, ellindeki kırık cam şişesiyle Oval'ı kolundan yaraladı.

YARALI KOLLU KOLİ BANDIYLA SARDILAR

Çevredeki esnaf tarafından yakalanan hırsız genç, toplanan kalabalık arasında bir süre tekme -tokat dövülüp polise haber verildi. Bu sırada hırsız tarafından kolundan yaralanan çanta sahibi Mehmet Oval'ın yaralı kolu kanlar içersinde kalması üzerine çevredeki esnaf önce kağıt peçeteyle ve tişörtle kanı durdurmaya çalıştı. Kanın durmaması üzerine yardım sever esnaflar, bu kez yaralı kolu koli bandıyla sarıp kanı durdurmaya çalışması dikkat çekti. Yaşanan kargaşada kapkaçı genç ise ellindeki kırık cam şişesiyle etrafa korku saçıp kalabalığın arasında polis gelmeden kaçmayı başardı. Kolundan yaralanan Mehmet Oval ise kapkaçının ellinden aldığı çantasıyla birlikte tedavi edilmek üzere Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesine kaldırıldı. Polis kapkaç yapan gencin yakalanması için çevrede arama çalışmalarını başlattı. Olayla ilgili olarak soruşturma sürdürülüyor.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Şanlıurfa Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title