Sanatını bebeğinin tırnaklarında deneyen anne, eleştiri oklarının hedefi oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Sanatını bebeğinin tırnaklarında deneyen anne, eleştiri oklarının hedefi oldu

Haberler.com - Damla Çelikli - Güncel
 - Güncelleme:

Son dönemlerin popüler bakım uygulaması tırnak sanatını bebeğinin tırnaklarında deneyen anne, yaptığı yetmezmiş gibi bir de bu hareketi sosyal medya hesabından paylaştı. Bebeğinin tırnakları üzerinden reklam da yapan anne, kullanıcılar tarafından büyük tepki çekti.

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen nail art yani tırnak sanatını genç yaşlı hemen herkeste görmek mümkün. Özellikle sosyal medya platformlarında videolu anlatımlarla uygulaması anlatılan tırnak sanatı, özel merkezlere gidemeyenler için evlerde bile uygulanır hale geldi.

HESABINDAN REKLAM YAPTI

Ancak ne yazık ki tırnak sanatının güzel örneklerini yalnızca yetişkinlerde göremiyoruz. Yeni anne olan tırnak artisti ismi bilinmeyen bir kadın, yeni doğmuş bebeğinin tırnaklarını uzatarak sanatını minicik yavrunun üzerinde denedi. Yaptığı bu hareketi bir de sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıp bebeğinin tırnakları üzerinden reklam yaptı.

İşte sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki toplayan olayın detayları...


İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Haberler.com / Damla Çelikli - Güncel

Sosyal Medya, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title