Haberler

Sağlıklı Su İçin Dünya Starlarının Tercihi Bobble Türkiye'de

Abone Ol

Sağlıklı su tüketimini modern ve aktif bir yaşam stili haline getiren Bobble Türkiye'de tüketiciyle buluşuyor.

OprahWinfrey, Martha Stewart gibi dünyaca ünlü isimlerin elinden düşürmediği Bobble, karbon filtresi sayesinde sudaki partikülleri ve mikro granülleri süzüyor. Ünlü tasarımcı Karim Rashid tarafından tasarlanan ergonomik şişesi ve rengarenk filtreleri ile tüm dünyada bir stil ikonu haline gelen Bobble aynı zamanda geri dönüşüm ve BPA Free özelliğine sahip.

Amerika'nın en ünlü endüstriyel tasarımcısı ünvanına sahip Karim Rashid'in çizgileri ile hayat bulan ve 40 ülkede sadece 2012 yılında 51 milyon adet satış rakamına ulaşan Bobble artık Türkiye'de. Ergonomik yapısı, içerken suyu filtreleyen rengarenk filtreleri, çeşitli yan ürünleri ile güvenilir ve sağlıklı suya ulaşmayı kolaylaştırıyor.

'Make Water Better' sloganı ile tüm dünyada sesini duyuran Bobble, başlığında bulunan karbon filtre ile içilebilir su kaynaklarının bulunduğu her yerde, sudaki partikülleri ve mikro granülleri süzerek suyu daha sağlıklı hale getirmeyi amaçlıyor.

Evde, okulda, işte, spor yaparken ve hatta yemek sırasında bile her yaş grubundan insanın kolaylıkla kullanabileceği Bobble'ın BPA Free ve geri dönüşüm özelliği bulunuyor. Rengarenk Bobble'lar değiştirilebilir filtreleri ile uzun ömürlü kullanım sağlarken, bu karbon filtreler ortalama 150 litre (300 dolum) suyu içerken filtreleyebiliyor.

Oprah Winfrey, Martha Stewart gibi dünyaca ünlü isimlerin programlarında, dergilerinde bahsettikleri ve günlük yaşantılarında sürekli kullandıkları Bobble, hafifliği ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Ayrıca Bobble ekonomik fiyatlarıyla 300 plastik şişeye eşdeğer sağlıklı suyu çok daha uygun maliyete sunabiliyor.

Bobble'ı Türkiye'ye getiren DG Farma İlaç Sanayi Tic. A.Ş.CEO'su İlker TORLAK "Dünyada yankı uyandıran Bobble'ı Türkiye'ye getirmekten dolayı çok mutluyuz. İçtiği suyun değerini bilen herkesin ürünümüze ilgi duyacağını düşünüyoruz. Su içmeyi daha sağlıklı ve renkli hale getiren Bobble'ı perakende zincirleri ve eczaneler dışında İntersport mağazalarında da tüketiciyle buluşturuyoruz" dedi.

Sağlıklı su kullanımının ve geri dönüşümün önem kazandığı günümüz koşullarında Bobble, filtreleme, BPA Free ve dönüştürülebilir özellikleri ile öne çıkıyor. Bobble'ın 385 ml'lik şişeleri 22.90 TL'den,550 ml'lik şişeleri 24.90 TL'den, 2 lt ev ve ofis kullanımı sürahileri ise 59.90 Tl'den 5000 noktada satışa sunuluyor.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Amerika Birleşik Devletleri Martha Stewart Türkiye Güncel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title