Haberler

"Robinson Crusoe & Cuma" Filminin Teaserı Yayında

Güncel Haberler

"Robinson Crusoe & Cuma" filminin beklenen teaserı nihayet yayınlandı! Teaser yarından itibaren sinema salonlarında da gösterilmeye başlayacak!

Film 4 Eylül'de vizyonda!

Yapımcılığını Film Bahçesi'nin üstlendiği, serinin yazarı ve çizeri Gürcan Yurt'un senaristliğini ve yönetmenliğin yaptığı filmde Robinson Crusoe karakterini Serhat Kılıç, Cuma'yı ise John Nyambi canlandırıyor. Issız adadaki serüvene dahil olan Viktor ve kızları rollerine ise Beyti Engin, Damla Debre ve Ebru Yücel isimleri hayat veriyorlar. Küba'da 6 hafta boyunca gerçekleşen çekimlerde ayrıca Robinson'un İngiltere'deki gençlik anılarının anlatıldığı sahnelerde sürpriz isimler de seyirciyle buluşacak.

Film için, yaşadığı ülke Malawi'den çekimlerden 6 ay önce Türkiye'ye getirilerek, Cuma'yı canlandıran Jhon Nyambi'ye Türkçe eğitimi ve oyunculuk dersleri verildi. Serhat Kılıç'ın canlandırdığı Robinson ve Beyti Engin'in canlandırdığı Viktor karakterlerinin saçları protez olarak, Amerika'da Holywood yıldızlarının hair stylist uzmanlarına yaptırıldı.

Mekanları, kostümleri ve hikayesi ile çizgi romanlardaki atmosferi birebir perdeye yansıtan film 4 Eylül'de seyircisiyle buluşacak.

Şimdiden büyük merakla beklenen, çok eğlenceli ve farklı bir yapım olan "Robinson Cruose ve Cuma" filmi ve karakterleri Türkiye'nin yeni fenomenleri olmaya aday!

Kaynak: Bültenler / Güncel

Serhat Kılıç Damla Debre Beyti Engin Eylül Güncel Haberler

title