Haberi Paylaş
Rektör Prof. Dr. Karabulut için AYBÜ'de Veda Töreni Düzenlendi

Rektör Prof. Dr. Karabulut için AYBÜ'de Veda Töreni Düzenlendi

Güncel Haberler

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut'un Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlığı görevine veda etmesi nedeniyle bir tören düzenlendi.

Rektör Prof. Dr. Karabulut için düzenlenen veda törenine Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Prof. Dr. M. Fatih Uşan ile Prof. Dr. F. Vehbi Çelebi, akademik ve idari personel katıldı.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, "Üniversitemize gerek kalite sürecinde gerekse akademik ve idari konularda mesai mefhumu gözetmeden sağlamış olduğunuz değerli çalışmalarınızdan ötürü teşekkür eder yeni görevinizde başarılar dilerim." dedi.

Rektör Prof. Dr. Karabulut ise,"Denir ki vedalar hüzün barındırır evet belki, çünkü yarım kalmışlıklar vardır, ama ben derim ki vedalar yeni bir başlangıçtır, çünkü gidenin bıraktıklarıyla tamamlanacaksındır. Burada önemli olan gidenin sende neyi tamamladığıdır." dedi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Metin Doğan Rektör Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title