PKK'nın gizli mezarlığı ortaya çıkarıldı! Tamı tamına 261 kişiyi gömmüşler - Haberler
Haberi Paylaş

PKK'nın gizli mezarlığı ortaya çıkarıldı! Tamı tamına 261 kişiyi gömmüşler

Haberler.com - Güncel
 - Güncelleme:

PKK'lı teröristlerin örgüt içerisinde çeşitli anlaşmazlıklar nedeniyle öldürdüğü üyeleri gömdükleri gizli bir mezarlık bulundu. Bitlis'teki mezarlıkta 261 kişinin olduğu tespit edildi. Yürütülen soruşturma kapsamında kemikler İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Kimlikleri tespit edilen kişilerin ailelerine haber verildi.

Bitlis'teki Garzan Mezarlığı'na PKK'lı teröristlerin, 261 örgüt üyesinin cesedini gizlice gömdüğü tespit edildi. Ortaya çıkan bu gelişme sonrasında ölenlerin kimliğinin belirlenmesi için çalışma yürütüldü.

PKK'nın gizli mezarlığı ortaya çıkarıldı! Tamı tamına 261 kişiyi gömmüşler

AİLELERİNE HABER VERİLDİ

Kemikler İstanbul Adli Tıp Kurumu Başkanlığı'na gönderildi, 261 kişinin numuneleri alındıktan sonra ise yine Mezarlıklar Müdürlüğü'ne teslim edildi. Mezarlıklar Müdürlüğü bu kemikleri Kilyos'ta bulunan kimsesizler mezarlığına nakletti. Süreç sonucunda kimliği tespit edilen kişilerin ailelerine haber verildi.

PKK'nın gizli mezarlığı ortaya çıkarıldı! Tamı tamına 261 kişiyi gömmüşler

Haberler.com - Güncel

PKK, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (7)

Boray Borton:

Güya vicdan yapıp birde gömmüşler, o mezarlıkta ot bitmez toprak zehirlenmiş...

Ömer Bal:

İçlerinde belki masumlar vardır, çocukken zorla götürülen olmuştur belki, örgütten kaçmak isteyip de öldürülen olmuştur belki arkadaşlar.. Kimin ne olduğunu bilmeden saydırmış ucuz klavye kahramanları... O kadar film izlemeyin arkadaşlar

adem :

ailesine haber verip camide vaaz verip bizim topraklaramı gömeceksiniz ? uçaktan abd ye havadan atın gisin hepsini..

Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title