Haberler

Öldürülen Turizmci Sevgili Kurbanı Olmuş

Güncel Haberler

Antalya’da, 18 Mart günü evinde el ve ayakları bağlanmış halde ölü bulunan turizmci Faruk Kahraman’ın, Kırgızistan uyruklu sevgilisi ve iki arkadaşı tarafından öldürüldüğü anlaşıldı.

Antalya'da, 18 Mart günü evinde el ve ayakları bağlanmış halde ölü bulunan turizmci Faruk Kahraman'ın, Kırgızistan uyruklu sevgilisi ve iki arkadaşı tarafından öldürüldüğü anlaşıldı. Zanlıların cinayetten sonra evde bulunan 60 bin TL nakit para ile altın ve takıları alarak yurt dışına kaçtığı tespit edildi.

Antalya'da, kendisinden iki gün haber alınamayan ve 18 mart tarihinde evinin salonunda boğularak öldürülmüş halde bulunan turizmci Faruk Kahraman (47) cinayeti aydınlatıldı. Zanlıları tespit eden polis, yurt dışına kaçtıkları anlaşılan üç zanlı için İnterpol ile ortak çalışma başlattı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı çalışma sonunda cinayetin detaylarına ulaşıldı. Kırgız sevgilisiyle birlikte yaşayan Faruk Kahraman, ölümünden birkaç gün önce bankadan 60 bin TL kredi çekti. Parayı eve getiren Kahraman, sevgilisinin paradan haberdar olmasından kısa bir süre sonra, yine sevgilisinin iki erkek arkadaşı tarafından evinde boğularak öldürüldü. Üç zanlı cinayetin ardından evdeki kredi kartı ve ziynet eşyalarını alarak evden ayrıldı. Faruk Kahraman'ın cesedinin bulunmasının ardından yapılan çalışmayla zanlıların Kırgızistan'a kaçtıkları anlaşıldı ve İnterpol ile bağlantıya geçildi. Henüz yakalanamayan üç zanlının hala Kırgızistan'da olduğu tahmin ediliyor.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Antalya'daki otellerde masörlük yapan turizmci Faruk Kahraman'dan iki gün haber alamayan Osmaniye'deki yakınları, Antalya'da yaşayan Kahraman'ın arkadaşlarından eve bakmaları için yardım istedi, ancak kapısı kilitli olan evin önünde Kahraman'ın aracını gören arkadaşı polise bilgi verip çilingir yardımıyla eve girildi. Arkadaşı, Kahraman'ı salonda ayakları iple bağlanmış şekilde hareketsiz buldu. Eve gelen sağlık ekipleri, Kahraman'ın hayatını kaybettiğini belirledi, evde inceleme yapan polis, turizmci Faruk Kahraman'ın boğularak öldürüldüğünü tespit etti. Kahraman'ın cesedi, yapılan otopsinin ardından yakınları tarafından morgdan alınarak defnedilmek üzere memleketi Osmaniye'ye götürüldü. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Faruk Kahraman Kırgızistan Osmaniye Antalya Politika Güncel Haberler

title