Haberler

Muratpaşa Belediyesi, 1207 Antalya Kadın Futbol Takımıyla Yollarını Ayırdı

Abone Ol

Muratpaşa Belediyesinin, 1207 Antalya Kadın Futbol Takımını bundan sonra desteklemeyeceği bildirildi.

Muratpaşa Belediyesinin, 1207 Antalya Kadın Futbol Takımını bundan sonra desteklemeyeceği bildirildi.

Muratpaşa Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, bugüne kadar Belediye tarafından 1207 Antalya Kadın Futbol Takımının desteklendiği, takımın ikinci ligden birinci lige çıkmasına da büyük katkı sağlandığı bildirildi.

Belediye Meclis üyeleri Nuran Yılmaz, Mutlugül Tarım, Ali Kuş ve İbrahim Güney'in 1207 Antalya Kulübü Derneği yönetiminde görev yaptığı kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Ancak, geçtiğimiz günlerde bilgimiz dışında, Kulüp Derneği genel kurulunun yapıldığını, bir yönetim teşekkül ettirildiğini ve görevlendirdiğimiz meclis üyelerinin yönetim dışında bırakıldığını hayretle öğrendik. Etik olmayan bu yaklaşım karşısında hiçbir şey olmamış gibi davranma olanağı bulunmadığından, etik zorunluluktan dolayı karşılıklı görüşerek yollarımızı ayırdık. Bununla birlikte, söz konusu kadın futbol takımı desteklenmelidir. Kadın futbolu, bütün dünyada cinsiyetler arası dengenin bir göstergesi olarak desteklenmektedir. Toplumumuz için de bu husus çok değerli ve önemlidir. Duyarlılık taşıyan bütün kişi ve kurumları söz konusu takımı desteklemeye davet ediyoruz."

Kaynak: AA / Güncel

İbrahim Güney Muratpaşa Antalya Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

2023 ALES 3 SONUÇLARI ne zaman açıklanacak, sonuçlara nereden bakılır? ÖSYM.GOV.TR Sonuç Sorgulama Ekranı! Trigliserid nedir? Trigliserid kaç olmalı, neden yükselir? Nazlı Ilıcak neden cezaevinde, neden hapiste? Nazlı Ilıcak kimdir, kaç yaşında, nereli? Çorum'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 5 Aralık Çorum'da nerede deprem oldu? Kemik erimesi neden olur? Kemik erimesi belirtileri neler? Dünya Mühendisler Günü Mesajları 2023 | Dünya Mühendisler Günü anlamlı, kısa, söz ve mesajlar neler? Kızılcık Şerbeti 42. bölüm fragmanı izle! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak? ZAMLI MEMUR MAAŞLARI 2024: Ocak memur zammı belli oldu mu, ne kadar oldu? 2024 Ocak öğretmen, memur, hemşire, polis, müfettiş maaşı ne kadar olacak? GTA 6 KALDIRAN BİLGİSAYAR VAR MI? Bilgisayarım (PC) GTA 6 kaldırır mı, kaldırıyor mu? DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ Mesajları ve sözleri resimli! Dünya Kadın Hakları Günü anlam ve önemi nedir? TikTok kapanacak mı? TikTok Türkiye'de yasaklanacak mı? CANLI ALTIN FİYATLARI 5 ARALIK | Çeyrek, Gram, Cumhuriyet altını bugün ne kadar oldu? Altın Fiyatları Canlı! Android deprem uyarı sistemi nasıl yapılır, açılır? Google deprem uyarı sistemi nasıl aktif edilir? ZAMLI MEMUR MAAŞLARI 2024 | En düşük memur maaşı ne kadar olacak, hangi memur ne kadar maaş alacak? Zamlı memur ve emekli maaş listesi! Dilan Polat yardımcısı Şule sınır dışı edildi mi? Şule neden gözaltına alındı?
title