Haberler

Mudanya Belediyesi'nin 2021 Mali Yılı Faaliyet Raporu, oy çokluğuyla onaylandı

Abone Ol

Mudanya Belediyesi'nin Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nın ikinci oturumu, Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde yapıldı. Meclis toplantısında 2021 Mali Yılı Faaliyet Raporu görüşüldü.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, faaliyet raporunun görüşüldüğü sırada, kürsüyü Başkan Vekili Ergül Batman'a bıraktı.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, belediye çalışanlarının özverisi ve Mudanyalıların desteği ile gurur duyulacak çalışmalara imza attıklarını belirterek, "2014 yılında görevi devralırken; temiz, dürüst ve ahlaklı belediyecilik, görev anlayışımızın temeli oldu. Hakkın, hukukun, adaletin hakim olduğu bir belediye yönetimiyle anılmak, Mudanya Belediyesi'nin yönetim yapısını gelişmiş yerel yönetimler seviyesine çıkarmak için tüm çalışma arkadaşlarımla ne gerekiyorsa yaptık. Sponsor kullanmadan, bir kuruşluk işi bir kuruşa yaparak, alın terimizle çalışarak, kentimizin geleceğini şekillendiren projelerimizi sizlerle buluşturduk. Bugün; hesap verebilen, kaynaklarını etkin kullanan, ürettiğini halkıyla paylaşan, tertemiz bir yönetim anlayışıyla mutlu bir kent Mudanya'yı yaratmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Yerel yönetimlerin asli görevleri arasında yer alan başta altyapı hizmetleri olmak üzere kültürden sanata, spordan eğitime, sosyal belediyecilik örneklerinden turizme her alanda onlarca hedefimizi insan odaklı bir anlayışla hep birlikte hayata geçirdik.

Bu kapsamda öncelikle tüm personelimize, ardından da 2021 Yılı Faaliyet Raporu'nun hazırlanmasında emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu.

2021 Mali Yılı Faaliyet Raporu oy çokluğuyla kabul edildi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Mudanya Belediyesi Hayri Türkyılmaz Batman Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İzmir su kesintisi listesi! TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen kimdir? Tiktok kapatılacak mı? Tiktok ne zaman kapatılacak? Tiktok yasaklandı mı? 7 Aralık Cuma Hutbesi yayınlandı! 7 Aralık Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 7 Aralık Cuma Hutbesi! Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 3. eleme adayları kimdir? 7 Aralık 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! 7 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Hangi Yunan adalarına vizeler kaldırıldı? Vizesiz gidilebilen Yunan adaları hangileri? Yunan adalarına vize var mı, vizeler kaktı mı? Yunanistan ile vize anlaşması detayları! Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 11. Bölüm FOX TV CANLI izle! Gazze'de kaç kişi öldü? İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de kaç kişi hayatını kaybetti? Beşiktaş'ta sakat futbolcular! Hangi futbolcular Fenerbahçe maçında oynayamayacak? Kendi Düşen Ağlamaz 23.bölüm CANLI İZLE! 7 Aralık Kendi Düşen Ağlamaz canlı yayın! Kendi Düşen Ağlamaz yeni bölüm izle! Omar Colley Fenerbahçe maçında oynayacak mı, sakatlığı geçti mi? Omar Colley'in sakatlık durumu! Masuaku Fenerbahçe maçında oynayacak mı, sakatlığı geçti mi? Arthur Masuaku'nun sakatlık durumu!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title