Haberler

Mudanya Belediyesi Kumyaka Meydan Projesi Çalışmalarına Başladı

Abone Ol

Mudanya Belediyesi, Kumyaka Mahallesi için meydan projesi çalışmalarına başladı. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, proje hakkında Kumyaka halkına bilgi verdi. Proje kapsamında çocuk oyun alanı, dinlenme alanı, yöresel satış bölümleri gibi alanlar planlanıyor.

Mudanya Belediyesi, Kumyaka Mahallesi için meydan projesi çalışmalarına başladı. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, proje hakkında Kumyaka halkına bilgi verdi.

Başkan Türkyılmaz, Mudanya Belediye Başkan Yardımcısı Nisa Kartaltepe ve birim müdürleri, Kumyaka'da düzenlenen toplantıda, mahalle sakinlerini meydan projesi ile ilgili bilgilendirdi. Türkyılmaz, toplantıda şunları kaydetti:

"1755 METREKARE ALAN ÜZERİNDE ŞEKİLLENMESİ PLANLANIYOR"

"Proje demokrasisi ile şekillenen projemizde halka rağmen değil, halkla birlikte hareket ediyoruz. Tarihi ve turistik yönleriyle öne çıkan Kumyaka'mızın meydan projesinin bin 755 metrekare alan üzerinde şekillenmesi planlanıyor. Çocuk oyun alanı, dinlenme alanı, büfe gibi alanların planlandığı meydanda, Kumyakalı üreticiler için yöresel satış bölümleri de planlanacak."

Projenin sunumunu Mudanya Belediyesi Peyzaj Teknikeri Hanife Karaman yaptı. Sunumun ardından Kumyakalıların görüş ve önerileri alındı.

Kaynak: ANKA / Güncel

Mudanya Belediyesi Hayri Türkyılmaz Çocuk Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title