Haberler

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu'ndan "aşı olun" çağrısı

Güncelleme:

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı "aşı olun" çağrısında buılundu.

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı "aşı olun" çağrısında buılundu.

Kentteki 66 sivil toplum kuruluşundan oluşan federasyonun genel başkanı Mehmet Şerif Öter ve derneğin yönetim kurulu üyeleri, salgına karşı açıklama yaptı.

Öter, yaptığı açıklamada, bölgede artan vaka ve buna bağlı ölümlerin artışa geçtiğini ve hastanelerdeki yoğun bakım doluluk oranında yüzde 100'lere ulaşıldığını söyledi.

Herkesi aşı olmaya davet eden Öter, "Başta din alimlerimize, siyasi partilerimize, sivil toplum örgütlerimize, meslek odalarımıza, muhtarlarımıza, kanaat önderlerimize ve duyarlı olan tüm yurttaşlarımıza acil çağrı yapıyoruz. Aşı olmayan insanlara dönük kitlesel aşılanma çağrısında bulunmak hepimizin görevidir. Aşı olmayarak bizleri korona virüse kurban etmeye kimsenin hakkı yoktur." dedi.

Öter, siyasi parti ile kurum ve kuruluşların temsilcileriyle yapacakları görüşmelerle aşı çağrısını kampanyaya dönüştüreceklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: AA / Güncel

COVIRAN Bereket Mehmet Şerif Mardin Haberler

Plajda taciz dayağı! 50 yaşındaki adamı tekme tokat dövdüler

Plajda taciz dayağı! 50 yaşındaki adamı tekme tokat dövdüler

Pamukkale Şarapları'nın sahibi Yasin Tokat hayatını kaybetti

Pamukkale Şarapları'nın sahibi Yasin Tokat hayatını kaybetti

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

Bakmadan Geçme

İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? Aliağa, Bayraklı, Bornova 20-21 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Şehitkamil, İslahiye, Oğuzeli 20-21 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Pozantı, Yumurtalık, Feke 20-21 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Karatay, Ereğli, Beyşehir 20-21 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Osmangazi 20-21 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Kemer, Elmalı, Demre 20-21 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Sincan, Etimesgut, Beypazarı 20-21 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! 21 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, KARİYER, SAĞLIK burç yorumları! 21 Temmuz burç yorumları nedir? CANLI maç izle! (TÜM MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 20 Temmuz günün maçları nereden izlenir? Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi!
Evine misafir olan babasını öldürüp, kardeşini ağır yaraladı

Evine misafir olan babasını öldürüp, kardeşini ağır yaraladı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title