Haberler

Malatya'da dünya mutfakları yemek yarışması düzenlendi

Güncelleme:

Malatya'nın Kale ilçesinde Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında dünya mutfakları yemek yarışması düzenlendi. Yarışmada dereceye girenlere kitap seti ve madalya verildi.

Malatya'nın Kale ilçesinde Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında dünya mutfakları yemek yarışması düzenlendi.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Yüksekokulunun Aşçılık Uygulama Mutfağı'ndaki etkinlik, üniversite ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi.

Aslantepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Aşçılık bölümü 10. ve 11. sınıf öğrencileriyle Kale Turizm ve Otel İşletmeciliği Aşçılık 2. sınıf öğrencilerinin tatlı ve ana yemek olmak üzere 2 kategoride yarıştığı müsabakada, dereceye girenlere kitap seti ve madalya verildi.

Yarışmanın jüri üyeliğini, Kaymakam Mustafa Aksoy, Belediye Başkanı İhsan Özbay, MTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Erdem ve İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Ali Cengiz yaptı.

Kaynak: AA / Güncel

Turizm Haftası Malatya Dünya Yemek Etkinlik Turizm Güncel Haberler

Dışişleri Bakanı Fidan: 3. Dünya Savaşı riski var

Dışişleri Bakanı Fidan: 3. Dünya Savaşı riski var

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

ATM'lerde para çekme limitleri değişti

ATM'lerde para çekme limitleri değişti

Bakmadan Geçme

Fenerbahçe hangi takımlarla hazırlık maçı yapacak 2024-25? 25 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Petrolul Ploieşti hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? 25 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 24 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 25 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 25 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Euro 2024'te Arjantin neden yok, Brezilya neden yok 2024? #129300 Halkbank ATM para çekme limiti ne kadar? Halkbank ATM'lerden en fazla ne kadar para çekilebiliyor?
Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı

Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title